پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

معرفی برترین های مسابقات انتخابی زیر ۲۱ سال پسران

رقابت‌های انتخابی زیر ۲۱ سال پسران امروز ( سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه ) در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون؛ سومین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی رده سنی زیر ۲۱ سال پسران در شرایطی برگزار شد که در هر وزن ۳ کاراته کا موفق شدند پس از کسب موفقیت در مقابل رقبا جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آوردند.

البته در وزن ۶۷- کیلوگرم عرفان خوش عقیده از استان تهران به دلیل آسیب دیدگی در حین مسابقه و با تصمیم کادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت شد.

نتایج کسب شده امروز در اوزان مختلف به شرح ذیل است:

فرزام صادقی از گیلان با ۲ برد، محمد حسین شیرصفت از فارس با ۲ برد و ۲ باخت، مهیار بهورپور از مازندران با یک برد و ۳ باخت، بعنوان نفرات برتر وزن ۵۵- کیلوگرم در اردوی تیم ملی باقی ماندند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم، امیرحسین بمان زاده از یزد با ۳ برد و بک باخت، شهرام جوانمیری منش از تهران با ۴ برد و ۲ باخت، محمد مهدی برنجی از لرستان با ۳ برد و ۳ باخت، نفرات برتر این وزن بودند که به اردو راه یافتند.

در وزن ۶۷- کیلوگرم، حمیدرضا آژده نیا از استان تهران با ۲ برد، امیررضا برزوی از استان کرمانشاه با یک برد و یک باخت، حسین علینژاد از استان مازندران با ۲ برد و یک باخت، کاراته کاهای برتر این وزن بودند که موفق شدند به اردوی تیم ملی راه یابند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم،  محمد عرفان عسگری پور از استان کرمان  با ۲ پیروزی، محمد جواد صفری از استان کرمانشاه با کسب ۲ برد کسب کرد و محمد مهدی مقصودی از استان البرز با ۲ برد و یک باخت برترین های این وزن شدند.

در وزن ۸۴- کیلوگرم، سهیل میدان رو از استان آذربایجان غربی با ۲ برد، امیرحسین کولانی از کرمانشاه با ۲ برد، امیرعباس کاوسی با یک برد و یک باخت نفرات برتر راه یافته به اردوی تیم ملی هستند.

و در وزن ۸۴+ کیلوگرم، ابوالفضل نوری از استان مازندران با ۲ برد، علی توکلی از استان تهران با ۲ برد و امیر محمد کاظمی با یک برد و ۲ باخت، نفرات برتر مسابقه انتخابی در این وزن شدند و به اردو راه یافتند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.