پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

نمایندگان کاراته ایران به ۵ طلا، ۴ نقره و ۵ برنز رسیدند

پرونده نمایندگان کاراته کشورمان در مسابقات اپن فرانسه با ۱۴ نشان رنگارنگ بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، مسابقات بین المللی فرانسه در شرایطی امروز یکشنبه ۲ مهر ماه شهر مارسی این کشور به پایان رسید که نمایندگان کاراته کشورمان با کسب ۵طلا، ۴نقره و ۵برنز به کار خود در این رقابتها پایان دادند.

بر اساس این گزارش در رده سنی ۱۲و۱۳ سال، آرمین ابراهیم آبادی نماینده وزن ۵۰+ کیلوگرم ایران نخستین نشأن طلا کشورمان را بدست آورد.

در وزن ۵۰_ کیلوگرم معصومه محسنیان با پیروزی ۳ بر ۱ برابر سوفیا کاردناس به نشان طلا رسید، زینب جعفر نژاد در فینال وزن ۵۵_ کیلوگرم ۴ بر صفر لوئیزا ابوریچ از الجزایر را شکست داد و طلایی شد.

مبینا کاویانی در وزن ۶۸_ کیلوگرم در فینال وندی ماسکورا ‌کلمبیایی را شکست داد و به نشان طلا رسید، تقابل دو نماینده کاراته کشورمان در فینال وزن ۶۷- کیلوگرم با برتری مهدی کیانی به پایان رسید.

علی مسکینی در وزن ۶۰- کیلوگرم، امیررضا برزویی در وزن ۶۷_ کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴_ کیلوگرم و صالح اباذری نماینده وزن ۸۴+ کاراته ‌ایران، نایب قهرمان شدند.

نفیسه عبدی در وزن ۶۸_، زهرا علیزاده نماینده وزن ۶۱_، سامان عدالتی در وزن ۷۵_ ، حنانه صالحی در وزن ۶۸+ و بهنام دهقان زاده در وزن ۶۰_ صاحب گردن آویز برنز شدند.

مسابقات کاراته بین المللی مارسی از روز جمعه ۳۱ شهرویور ماه آغاز شد و امروز ۲ مهر ماه به پایان رسید. در این رقابت ها علاوه بر نفرات حاضر در اردوی تیم ملی، تعدادی از کاراته کاهای کشورمان به صورت انفرادی شرکت کرده اند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.