پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

نمایندگان کاراته ایران چهارشنبه عازم فرانسه می‌شوند/ حضور ۱۱ کاراته‌کا در تاتامی پاریس

ملی‌پوشان کاراته ایران برای حضور در نخستین مرحله رقابت‌های کاراته وان پرمیرلیگ روز چهارشنبه- ۴ بهمن ماه عازم پاریس خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری تسنیم، ملی‌پوشان کاراته ایران برای حضور در رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان روز چهارشنبه  ۴ بهمن ماه عازم پاریس خواهند شد.

در این رقابت‌ها علی مسکینی، امیر مهدی‌زاده، بهمن عسگری، ذبیح‌الله پورشیب، محمود نعمتی، مهدی عاشوری و صالح اباذری در بخش پسران و مبینا حیدری، آتوسا گلشادنژاد، لیلا برجعلی در کومیته و مهسا افسانه در کاتای بانوان به نمایندگی از کشورمان حضور خواهند داشت.

سیدشهرام هروی به عنوان سرمربی تیم ملی کاراته مردان و سیامک صحرانورد، هادی عرب، مجید خسروی، فاطمه بغلانی‌پور و پگاه زنگنه نیز به عنوان مربی و همراه تیم کشورمان را همراهی خواهند کرد. همچنین علی رضا نوروزی، سیدرضا خادمیان، علی شاه‌محمدی، علی مردانی و کوروش گنجی نیز داوران اعزامی کشورمان به این مسابقات خواهند بود.

شنیده می‌شود که فدراسیون کاراته بخشی از هزینه‌های اعزام نفرات اعزامی به این رقابت‌ها را پرداخت کرده است.

وزن‌کشی نخستین مرحله از مسابقات کاراوان پرمیرلیگ در سال ۲۰۲۴ روز پنجشنبه ۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد و مسابقات از روز جمعه ۶ بهمن ماه آغاز و تا روز یکشنبه ۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

پیش از این نخستین مرحله رقابت‌های سری A  در سال ۲۰۲۴ در یونان برگزار شد و صالح اباذری و معصومه محسنیان به مدال طلا و مهدی عاشوری به مدال برنز دست یافته بودند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.