پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

هروی: ایمان داریم در هانگژو موفق می‌شویم / ارباب: امکانات فدراسیون خوب است

سرمربی تیم‌های ملی کاراته زنان و مردان ایران در آستانه بازی‌های هانگژو در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری برنا،  شهرام هروی در ابتدای صحبت‌های خود اظهار داشت: درست است بعد از المپیک با ما نامهربانی شد ولی رسانه‌ها همیشه کنار ما بود و از همه دوستان رسانه‌ای ممنون هستم. امیدوارم در هانگژو هم مانند همیشه بدرخشیم.

وی در مورد انتخاب ملی‌پوشان برای رقابت‌های آسیایی تاکیدکرد: دو مرحله انتخابی داشتیم  و سه بازیکن ما تجربه افتخار آفرینی در بازی‌های آسیایی را دارند. هر چهار بازیکن ما شرایط خوبی دارند تلاش خواهیم کرد بهترین نتایج را برای کاروان ایران به دست بیاورد. من اینجا قول می‌دهم هر چهار ورزشکار ما نتایج خوبی خواهند گرفت.

سرمربی تیم ملی کاراته مردان ایران گفت: درست است که نقد به عملکرد ما در قهرمانی آسیا وجود دارد ولی ایمان داریم و تلاش می‌کنیم تا موفق شویم . کاراته همیشه خودش را نشان داده کاراته جزو شاخص های ورزش ایران است. امیدواریم بیشتر به آن توجه شود.

هروی در خصوص تجربه‌اش در این رقابت‌ها تصریح کرد: این بازی‌ها چهارمین تجربه بازی ‌های آسیایی من است. همیشه بازی‌های تدارکاتی زیادی قبل از بازی‌ها داشتیم ولی برای این دوره شرایط مهیا نبود و البته اینها را بهانه نخواهیم کرد و تلاش ما این خواهد بود که بهترین نتیجه را بگیریم. در دوره گذشته دو طلا یک نقره و یک برنز گرفتیم و حالا هم به دنبال بهترین نتیجه هستیم.

فرحناز ارباب: امکانات فدراسیون خوب است

 سرمربی تیم ملی بانوان کاراته در این نشست گفت: تلاش همه ما این است که ابتدا تیم خوبی را روانه بازی‌ها کنیم. خوشبختانه فدراسیون امکانات خوبی را در اختیار ما قرار داده است. چهار وزن در این بازی‌ها خواهیم داشت.

 ارباب تاکیدکد: سارا بهمنیار، آتوسا گلشاد نژاد، مبینا حیدری و برای وزن آخر هم از بین دو بازیکن یکی را انتخاب خواهیم کرد. بچه‌ها در قهرمانی آسیا خوش درخشیدند به جای یک طلا می‌توانستیم دو طلا بگیریم ولی آسیب دیدگی حیدری مانع این اتفاق شد.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.