پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

هروی: توجه رئیس جمهور به ورزش قابل تقدیر است/ طلای کومیته تیمی را می‌خواهیم

سرمربی تیم ملی کاراته، گفت: توجه رئیس جمهور به ورزش کشور و برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان، قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ سیدشهرام هروی در گفت‌وگو با ایرنا ضمن قدردانی از رئیس جمهور و وزیر ورزش که مقدمات برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران را فراهم کردند، اظهار داشت: اینکه مراسم فوق، دو مرتبه و در فاصله کوتاهی از هم برگزار شد، اقدام بسیار ارزشمندی است که روحیه ورزشکاران را افزایش می‌دهد.

وی افزود: باید از رئیس جمهور به خاطر نگاه ویژه‌ای که به ورزش دارند، تشکر کنم. همچنین ممنون زحمات و پیگیری‌های وزیر ورزش هستم که برای رفع دغدغه‌های جامعه بزرگ ورزش کشور، تلاش می‌کند.

هروی در خصوص برگزاری مرحله دوم انتخابی تیم ملی کاراته، بیان کرد: در این مرحله، نفراتی که در قهرمانی کشور به مدال نرسیده اما عملکرد خوبی داشتند به میدان رفتند تا کاراته‌کاهای برتر هر وزن، مشخص شوند.

سرمربی تیم ملی، ادامه داد: قهرمانان مسابقات کشوری، به همراه نفراتی که در مرحله دوم انتخاب شدند و همچنین ملی‌پوشان سال گذشته، دوم خردادماه در مرحله جدید انتخابی شرکت خواهند کرد. پس از آن هم، به تدریج اردوهای تیم ملی را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، استارت می‌زنیم.

وی در مورد غیبت چند مهره مطرح کاراته کشورمان در مسابقات انتخابی، بیان کرد: برخی از این نفرات مصدوم بوده و یا روند درمانی خود را طی می‌کنند. این نفرات می‌بایست مدارک پزشکی خود را به سازمان تیم‌های ملی ارائه کنند تا شرایط بررسی شود. مصدومیت، بخشی جدا نشدنی از رشته‌های رزمی است و باید تمامش شرایط را در نظر گرفت و از تمامی داشته‌ها استفاده کرد.

هروی در خصوص مسابقات قهرمانی آسیا که اواخر شهریورماه در هانگ‌ژو برگزار می‌شود، توضیح داد: هدف اصلی این است تا طلای کومیته تیمی را به دست آورده و سهمیه مسابقات جهانی را کسب کنیم. در بخش انفرادی نیز به دنبال افزایش مدال‌های طلا هستیم.

وی گفت: بخش انفرادی مسابقات امسال قهرمانی آسیا، کسب سهمیه جهانی محسوب نخواهد شد، اما در رنکینگ کاراته‌کا ارزش فراوانی دارد. با این حال در بخش کومیتی تیمی وضعیت فرق دارد و سهمیه مسابقات جهانی در آن توزیع خواهد شد.

سرمربی تیم ملی کاراته در پایان با قدردانی از میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت: وی در این مدت حمایت خوبی از من داشت تا بتوانم بدون دغدغه در مسابقات و اردوهای تیم ملی حضور یابم که حتی این مساله را در مراسم تجلیل از قهرمانان به اطلاع رئیس جمهور نیز رساندم.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.