پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

هروی: علی دایی قول پاداش داد/ او گفت برای شادی مردم بجنگید

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: علی دایی به بچه‌های ما قول داد اگر در قهرمانی آسیا بهترین نتیجه را بگیرند به آن‌ها پاداش و جایزه خوبی خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته، سید شهرام هروی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، در خصوص بازدید علی دایی از اردوی تیم ملی کاراته گفت: علی دایی با حضورش در اردو برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد تا در قهرمانی آسیا بهترین نتیجه را بگیریم و مهم‌ترین جمله‌ای هم که بر زبان آورد این بود شاد کردن دل مردم از هر اتفاق دیگری مهمتر است. او در ادامه گفت تا اینجا آمدم به شما خسته نباشید بگویم و کنارش برای دل مردم بجنگید، بهترین نتایج را بگیرید. خیلی خوشحالم او به دعوتی که کرده بودیم پاسخ مثبت داد تا از نزدیک تمرینات ما را شاهد باشد.

وی افزود: در هر صورت حضور اسطوره‌های ورزشی در هر رشته‌ای که باشند برای ما ایجاد انگیزه و شادابی به اردو منتقل می‌کند. بالاخره همین که ورزشکاران ما اسطوره‌های ورزش‌های دیگر خودشان را از نزدیک مشاهده می‌کنند در آنها یک حس شادابی ایجاد می‌کند تا بروند و بهترین عملکرد را ارائه دهند.

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: علی دایی به عنوان یک اسطوره ورزشی به ورزشکاران ما این قول را داد که اگر بهترین عملکرد و مدال‌ها را کسب کنند به آنها یک جایزه خوبی هدیه خواهد داد. خوشبختانه شرایط آمادگی بچه‌ها خیلی مناسب است و باید در این مدت پیش از اعزام نیز از نظر روحی و روانی شرایط بهتری را در آنها به وجود بیاوریم.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.