پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

هروی: کاراته نیازمند حمایت بیشتر است

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: مشکل خاصی نیست اما نیاز داریم حمایت بیشتری از کاراته صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از ایسنا، سیدشهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته ایران، در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری ایسنا در نمایشگاه مطبوعات و رسانه، توضیح داد: چند سالی بود که نمایشگاه رسانه برگزار نمی‌شد و خوشبختانه امسال مجددا راه‌اندازی شد که اتفاق خوبی است. خوشحالم که این نمایشگاه مجدد راه افتاد و مورد استقبال خوبی هم قرار گرفته است، امیدوارم در سال‌های بعد به صورت منسجم‌تری حمایت شود چون قطعا نتایج خوبی را در جامعه خواهد داشت.

او درباره آخرین وضعیت و برنامه‌های تیم ملی کاراته نیز گفت: با توجه به انتخاب مدیر سازمان‌ تیم‌های ملی، قرار است برنامه‌ریزی را ایشان انجام دهند و بنده الان نمی‌توانم اظهار نظر خاصی کنم. باید منتظر باشیم تا ایشان برنامه لازم را ارائه کنند.

هروی درباره مسابقات پیش روی کاراته ایران نیز گفت: ما در سال آینده چهار مسابقه بسیار مهم را پیش‌رو داریم. مسابقات قهرمانی آسیا و جهان رده‌های پایه و بزرگسالان بسیار مهم هستند که امیدواریم نتایج خوبی را در این میادین کسب کنیم. آقایان نکوخصلت و طباطبایی در سازمان تیم‌های ملی قطعا برنامه‌های خوبی را تدوین خواهند کرد تا بتوانیم روند خوبی را طی کنیم.

سرمربی تیم ملی کاراته ایران درباره آینده این رشته نیز گفت: ما استعدادها و نیروی انسانی خوبی در کاراته داریم، فقط نیاز است که حمایت‌های بیشتری از این رشته صورت بگیرد تا با تلاش‌هایی که دکتر طباطبایی انجام می‌دهد و برنامه‌ریزی خوب مدیر سازمان تیم‌های ملی، در میادین مختلف مثل کاراته وان و … شرکت کرده و جوانان را به بدنه تیم ملی تزریق‌ کنیم تا اتفاقات خوبی رقم بخورد.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.