پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

همکاری زنگنه با تیم ملی کاراته بانوان به انتها رسید/ اختلافی که حل نشد!

اختلاف سرمربی و مربی تیم ملی کاراته بانوان با پایان رقابت‌های قهرمانی آسیا علنی شده و به نظر می‌رسد پگاه زنگنه به پایان خط همکاری با تیم ملی رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با پایان نوزدهمین رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا و بازگشت ملی‌پوشان کشورمان به ایران، صحبت‌ها و شایعاتی درباره اختلاف فرخناز ارباب سرمربی و پگاه زنگنه مربی تیم ملی کاراته بانوان مطرح شد که به نظر می‌رسید همین موضوع باعث پایان همکاری زنگنه با تیم ملی بانوان خواهد شد.

اختلافاتی که از سال گذشته و مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان آغاز شد تا مسابقات مالزی ادامه‌دار بود و تلاش مسئولان فدراسیون نیز برای حل آن ره به جایی نبرد تا در نهایت ارباب خواستار عدم حضور زنگنه در تیم ملی کاراته بانوان شود، موضوعی که به نظر می‌رسد در نهایت با برگزاری جلسات روزهای گذشته مورد موافقت فدراسیون کاراته نیز قرار گرفته است تا در فاصله ۵۰ روز به بازی‌های آسیایی شاهد قطع همکاری زنگنه با تیم ملی بانوان باشیم.

این اتفاق قطعاً تبعاتی را به دنبال خواهد داشت و شاهد حواشی برای تیم ملی کاراته بانوان خواهیم بود. این در حالی است که خیلی‌ها به همکاری ارباب و زنگنه در سالیان اخیر امید زیادی داشتند و پیش‌بینی می‌شد این همکاری که روند قابل قبول کاراته بانوان در قهرمانی آسیا در مالزی را به دنبال داشت در بازی‌های آسیایی تکمیل شود. شنیده می‌شود در اوج گرفتن این اختلافات تحرکاتی نیز صورت گرفته است و دیگر شرایط برای همکاری این دو مربی در کنار یکدیگر وجود ندارد.

براساس این گزارش، فرخناز ارباب حتی دو گزینه برای جایگزینی زنگنه در تیم ملی بانوان دارد که سابق حضور در تیم‌های ملی در سالیان گذشته را دارند.

تیم ملی کاراته بانوان در نوزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا موفق به کسب یک مدال طلا توسط آتوسا گلشادنژاد، یک مدال نقره توسط کومیته تیمی و دو مدال برنز توسط فاطمه سعادتی و سارا بهمنیار شده بود.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.