پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

واکنش مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک به انتقادات سرمربی تیم ملی کاراته

مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک در واکنش به انتقاد برخی ورزشکاران از وضعیت نامساعد خوابگاه نصرت توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری علم و فناوری آنا، ملی‌پوشانی که در خوابگاه نصرت مجموعه ورزشی انقلاب اسکان دارند، نسبت به وضعیت امکانات و بهداشت خوابگاه گلایه‌هایی را مطرح کردند. به طوری که روز گذشته هم شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته نیز با انتقاد از شرایط نامطلوب خوابگاه نصرت خواستار رسیدگی بیشتر به این مجموعه شده است.

در همین زمینه محمود عبداللهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک در واکنش به انتقاد ورزشکاران از شرایط نامساعد خوابگاه نصرت به خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، گفت: طبق قانون ما نمی‌توانیم یک ریال در آنجا هزینه عمرانی انجام دهیم زیرا در اختیار ما قرار ندارد. البته به خوبی متوجه هستیم که باید تعداد اتاق‌های خوابگاه نصرت افزایش پیدا کند و این شرایط گلایه خیلی از ورزشکاران و مربیان ما را به همراه داشته است و باید در آنجا از نظر امکاناتی وضعیت خیلی بهتر شود.

وی افزود: خود کمیته ملی المپیک این آمادگی را دارد که خوابگاه نصرت را توسعه دهیم تا از این طریق بتوانیم هم اردو‌های بیشتری در این مجموعه برای ورزشکاران تدارک ببینیم و هم ورزشکاران در محل اسکان خود با نفرات کمتری مواجه شوند هر چند این اتفاق منوط به این است که شرکت توسعه و تجهیز این خوابگاه را در اختیار کمیته ملی المپیک قرار بدهد تا خودمان صفر تا صد این مجموعه را به عهده بگیریم.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.