پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

پورشیب: امیدوارم جواب اعتماد طباطبایی را بدهم

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: امیدوارم جواب اعتماد طباطبایی را بدهم و مهره مفیدی برای این فدراسیون باشم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ ذبیح‌الله پورشیب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص انتصاب به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون کاراته اظهار داشت: بعد از اعلام اینکه دیگر قصد مبارزه در رده ملی را ندارم و  عدم تمایل برای قبول پیشنهاد مربیگری در رده‌های پایه، صحبت و جلساتی با طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته داشتم و ایشان برای پست دبیری فدراسیون به من اعتماد کرد. امیدوارم جواب مثبتی به اعتماد طباطبایی بدهم و مهره مفیدی باشم.

وی اضافه کرد: امیدوارم با توجه به شناخت کامل از شرایط حال حاضر و با کمک جامعه کاراته اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. خیلی خوشحال هستم که در این مدت پیشکسوتان عزیز، مربیان و قهرمانان زیادی تماس گرفتند و پیام دادند. این اتفاق باعث دلگرمی، قوت قلب و خرسندی‌ام شد و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم و کنار هم این قایقی را که سوار آن هستیم را رو به جلو پیش ببریم و به اهداف خود برسیم؛ چرا که موفقیت این رشته برای همه است.

کاپیتان پیشین تیم ملی کاراته در پاسخ به این سؤال که با حضور در پست دبیری از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده است، گفت: با این شرایط به صورت کامل کاراته را در بخش ملی و باشگاهی کنار گذاشتم و از میادین خداحافظی کردم.

پورشیب در خصوص اینکه قصد ندارد در رویدادی حضور داشته باشد تا به صورت رسمی با بوسیدن چهار گوشه تاتامی از میادین خداحافظی کند، گفت: بعید می‌دانم با توجه به مشغله و دغدغه کاری این اتفاق بیفتد. ۱۹،۲۰ سال در تیم‌های ملی حضور داشتم و با رؤسا و مربیان زیادی کار کردم و از این عزیزان چیزهای زیادی یاد گرفتم. امیدوارم در مسئولیت جدید نیز مثمرثمر باشم. طباطبایی به عنوان رئیس فدراسیون کاراته همیشه تلاش و برنامه‌اش موفقیت این رشته بوده و در این شرایط باید هر کسی یک گوشه کار را بگیرد. وقتی این تلاش با کمک همدیگر باشد، قطعاً موفقیت بزرگ و ادامه‌دار خواهد بود.

«برخی کارشناسان حضور قهرمانان جوانان در پست‌های مدیریتی را اتفاق بسیار مثبتی می‌دانند و برخی نیز نگران هستند عدم تجربه  مدیریتی باعث شود مهره سوزی رخ دهد.» وی در پاسخ به این سؤال عنوان کرد: طباطبایی حتماً دیدگاه، نظر و ایده‌هایی داشته که پیشنهاد دبیری را به من داده است. از طرفی باید تلاش کنم جواب اعتماد ایشان و حمایت جامعه کاراته را بدهم.

وی تصریح کرد: شاید خیلی از قهرمانان بعد از پایان دوران قهرمانی توانایی خود را در عرصه مربیگری ببینند و خیلی‌ها نیز احساس کنند در بحث مدیریت و اجرایی توانایی دارند. این توانایی را در خودم دیدم که با توجه به فضای موجود کمک کنم و شرایط را بهبود ببخشیم. همه باید کمک کنند؛ چون در صورت موفقیت این رشته سودش را همه خواهند برد.

سرپرست دبیری فدراسیون در خصوص استفاده از تجربیات پیشکسوتان و بزرگان کاراته گفت: قطعاً با طباطبایی، مدیر سازمان تیم‌های ملی، مجموعه و ارکان فدراسیون هماهنگ هستم. ضمن اینکه در این مسیر از رهنمود و راهنمایی دلسوزانه پیشکسوتان، بزرگان و کسانی که در کاراته زحمت کشیدند نیز استفاده خواهم کرد. در این چند روز خیلی از این پیشکسوتان تماس گرفتند و باعث قوت قلب و دلگرمی من شدند. قطعاً پیشنهادات دلسوزانه این عزیزان مورد استقبال فدراسیون کاراته قرار خواهد گرفت. 

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.