پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

کاراته قهرمانی جهان| کاتای تیمی مردان از راهیابی به رقابت برای کسب مدال بازماند

تیم کاتای تیمی مردان کشورمان با وجود حضور در جمع هشت تیم پایانی مسابقات کاراته قهرمانی جهان از راهیابی به رقابت برای کسب مدال بازماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری تسنیم، روز سوم بیست‌وپنجمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان از صبح امروز (پنجشنبه – ۴ آبان ماه) در شهر بوداپست کشور مجارستان با رقابت‌های کاتای و کومیته تیمی آغاز شد.

در رقابت‌های کاتای تیمی، تیم کشورمان با ترکیب محمدصدرا شیدزی، سهند اسلامی، مهدی حق‌نظری و یحیی پیشه‌زاری در دور اول در گروه سوم به رقابت با تیم‌های پرو، عراق، ماکائو، مونته‌نگرو، کویت و ایتالیا پرداخت و در پایان با کسب ۳۹.۴ امتیاز پس از تیم‌های کویت و ایتالیا به‌عنوان تیم سوم راهی مرحله بعد شد. 

نمایندگان کشورمان در مرحله دوم رقابت کاتای تیمی و در گروه دوم کنار تیم‌های ژاپن، مصر، کویت، کلمبیا، آلمان، ایتالیا و ماکائو حضور داشتند و با کسب ۴۱.۳ امتیاز پس از تیم‌های ژاپن، کویت و مصر به‌عنوان تیم چهارم به جمع هشت تیم پایانی پیوستند. 

در مرحله سوم تیم کشورمان در گروه دوم با تیم‌های ژاپن، کویت و ایتالیا به رقابت پرداخت و با کسب ۳۹.۶ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت و از راهیابی به مرحله کسب مدال بازماند. 

در ادامه رقابت‌های امروز تیم کومیته تیمی مردان در نخستین دیدار خود به مصاف سوئیس خواهد رفت و تیم کومیته تیمی بانوان نیز با کره جنوبی دیدار خواهد کرد. 

بیست‌وپنجمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان با حضور هزار و ۱۴۹ کاراته‌کا از ۱۱۳ کشور جهان از ۲ لغایت ۷ آبان ماه در بوداپست مجارستان برگزار خواهد شد. 

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.