پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

گنج‌زاده: فعلا انگیزه ندارم اما کم کم شروع می‌کنم

ملی‌پوش کاراته کشورمان گفت: فعلا عجله‌ای برای شروع تمرینات ندارم اما دوست دارم دوباره برگردم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از خبرگزاری فارس، سجاد گنج‌زاده ملی پوش کاراته کشورمان درباره شرایط خود، اظهار داشت: شرایط من خوب است، فکر نمی‌کردم زود خوب شوم، عمل خوبی داشتم و پزشکم بسیار راضی بود. پزشک گفته از فردای عمل می‌توانم همه کارهایم را انجام دهم و واقعاً همینطور بود.

وی افزود: ۲-۳ روز از عمل می‌گذرد و شرایط من بسیار خوب است. تا یکی دو هفته دیگر عجله‌ای برای تمرین ندارم. کم کم تمرینات را شروع خواهم کرد.

دارنده مدال طلای المپیک توکیو درباره اینکه مصدومیت شما باعث دور شدن از کاراته نخواهد شد؟ خاطرنشان کرد: من نیاز به انگیزه دارم که در حال حاضر انگیزه کافی را ندارم، باید ببینیم به امید خدا چه خواهد شد.

گنج‌زاده درباره اینکه منظور شما از انگیزه چه چیزی است و آیا منظور شما حمایت مسئولان است؟ گفت: خیر، آنها که آدم را دلسرد می‌کنند. فعلاً درد زیادی دارم و لازم است که استراحت کنم. من خیلی درد داشتم، با درد مسابقه می‌دادم و مبارزه می‌کردم. باید ببینم شرایطم چگونه خواهد شد.

وی ادامه داد: من دوست دارم مبارزه کنم و مسابقه دهم. از قهرمانی آسیا که شروع کردم در رنکینگ جایگاه خوبی دارم اما متاسفانه به خاطر عمل دو مسابقه را از دست دادم و این باعث می‌شود کمی عقب بیفتم اما با امید خدا کم کم شروع می‌کنم.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.