پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

گنج‌زاده و عسگری را در این فصل نداریم/ آئین نامه ابلاغ نشده است

سرمربی تیم کاراته بیمه تعاون گفت: برای حضور در رقابت های سوپر لیگ و دفاع از عنوان قهرمانی برنامه ریزی کرده ایم که نگاه ویژه به جوانان نکته اصلی و مهم آن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ حسین روحانی سرمربی تیم کاراته بیمه تعاون با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: از اینکه رئیس سازمان لیگ زمان شروع مسابقات را اعلام کرده خوشحال شدیم، ولی در این موضوع چند ابهام وجود دارد. نکته اصلی و مهم اینجاست که تا کنون آئین نامه مسابقات ابلاغ نشده است. قرار بود تغییراتی در این بخش انجام شود، ولی تا کنون در این خصوص خبری منتشر نشده و همچنان منتظر هستیم.

وی ادامه داد: ابهام دیگر در شروع لیگ امتیازات بخش کاتاست، قرار است در این بخش هم تصمیم جدیدی اتخاذ شود که بازهم چنین نشده است. مسابقات کاتا و امتیازات آن در سرنوشت نهایی مسابقات خیلی تأثیرگذار است و این موضوع باید از سوی مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ جدی گرفته است.

روحانی در مورد ترکیب این تیم در فصل جدید گفت: با اصل کمک به کاراته و نگاه به جوانان ترکیب تیم خود را بستیم. نفراتی که در رده سنی پایه عملکرد خوبی داشته‌اند را به ترکیب اضافه کرده‌ایم. هدف ما کمک به کاراته است و جوانان باید در چرخه تمرین و مسابقات لیگ تجربه کسب کنند. این نفرات آینده کاراته ایران هستند و اگر همه تیم‌ها این دیدگاه را داشته باشند، می‌توان از همین لیگ که در مدت زمان محدودی برگزار می‌شود، بهره‌های لازم را به سود کاراته برد.

سرمربی بیمه تعاون با بیان اینکه دو کاراته شاخص فصل گذشته را در اختیار نداریم اضافه کرد: به لحاظ مالی نتوانستیم با سجاد گنج زاده به توافق برسیم. خیلی علاقمند بودیم قهرمان بازی‌های آسیا را در ترکیب خود حفظ کنیم، ولی شرایط به گونه‌ای پیش رفت که چنین هدفی محقق نشد. بهمن عسگری را نیز این فصل نداریم، ولی کاراته کاهایی چون کریمی، برادران نعمتی، عاشوری، صالح اباذری و.. را در تیم خود داریم. همان طور که گفتم نگاه جوان گرایی است.

وی در پایان گفت: با هدف دفاع از عنوان قهرمانی است. فصل گذشته در حضور مدعیان جایگاه نخست سوپر لیگ را از آن خود کردیم، در این فصل هم تلاش می‌کنیم، جام قهرمانی در بیمه تعاون بماند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.