پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

گنج زاده مدال برنز قهرمانی آسیا را بدست آورد

سجاد گنج زاده نماینده سنگین وزن کاراته کشورمان، با چهار پیروزی و یک‌ شکست صاحب مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، دومین روز از نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ از صبح امروز در ملاکا مالزی آغاز شد و سجاد گنج زاده نماینده وزن ۸۴+ کاراته کشورمان با چهار پیروزی و یک شکست مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا کاراته در سال ۲۰۲۳ را بدست آورد.

سجاد گنج زاده در اولین‌ مسابقه خود با نتیجه ۹ بر صفر مقابل کیت لاو از ماکائو به پیروزی رسید و دومین مسابقه خودش نیز با نتیجه ۱۰ بر یک مقتدرانه به پیروزی رسید.

نماینده وزن ۸۴+ کاراته کشورمان در سومین مسابقه خود مقابل طارق حمدی از عربستان قرار گرفت و در حالی که ۶ بر ۶ مساوی بودند با قانون سنشو (اولین امتیاز) نتیجه را واگذار کرد و راهی جدول شانس مجدد شد.

گنج زاده در جدول شانس مجدد با نتیجه ۹ بر یک رشیمیکا همس از سریلانکت را شکست داد و دیدار رده بندی موفق شد سلیمان المولا از امارات را با نتیجه ۵ بر صفر شکست دهد و صاحب مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ شد.

دومین‌ دوره مسابقات پاراکاراته و نوزدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۲۳، از روز گذشته (جمعه ۳۰ تیر) در ملاکا مالزی آغاز و تا روز یکشنبه یک مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.