پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

۲۱ خرداد زمان برگزاری مرحله سوم انتخابی تیم ملی آقایان

مرحله سوم انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان ۲۱ خرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، مرحله سوم انتخابی تیم ملی کاراته آقایان ٢١ خرداد ۱۴۰۳ در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار می‌شود.

ورزشکاران در این مرحله در جدول دو حذفی و با دو کیلو ارفاق وزن به رقابت خواهند پرداخت، ضمنا” وزن‌کشی رده ۵۵- کیلوگرم با یک کیلوگرم ارفاق برگزار خواهد شد.

در اوزان ۵۵- و ۶٠- و ٨۴- کیلوگرم ٢ نفر و در سایر اوزان ٣ نفر به اردو راه خواهند یافت.
در پایان انتخابی، گزینش نفرات برای مسابقات کومیته تیمی با نظر کادر فنی خواهد بود.

زمان وزن‌کشی ساعت ١۵ تا ١٨ روز قبل (۲۰خرداد) در محل سازمان لیگ واقع سالن شهید کبگانیان و صبح روز مسابقه از ساعت ٩ تا ١٠ صبح می‌باشد ،همچنین تمرینات متمرکز اردوی تیم ملی بزرگسالان از ۲۲ خرداد ماه آغاز خواهد شد.

زمانبندی برگزاری مسابقات:
اوزان ۵۵ و ۶٠ ساعت ١٠ تا ١٢/٣٠
اوزان ۶٧ و ٧۵ ساعت ١٢/٣٠ تا ١۵
اوزان ٨۴ و٨۴+ ساعت ١۵ تا ١٧/٣٠

ورزشکاران حاضر در انتخابی مرحله
سوم به شرح زیر هستند:

وزن ۵۵-: محمدرضا غفوری ورکی از مازندران، بهنام دهقان‌زاده از تهران، امیرحسین رمضان‌زاده از مازندران، شاهرخ نجفی رستاخیز از مازندران و محمدحسین شیرصفت از فارس.

وزن ۶٠-: محمدرضا اسماعیل‌خانی از همدان، شهداد پورسلیمانی از تهران، ایوب ایوبی‌نژاد از قزوین، معید محمد مقضی از اصفهان، پوریا اقدسی از البرز، علی مسکینی از کرمانشاه و محمد الهیاری از آذربایجان غربی.

وزن ۶٧-: امیررضا برزویی از کرمانشاه، سورنا مرادی از خوزستان، هادی کیانی از آذربایجان‌غربی، نوید رنجبر ورندی از مازندران، امیر مهدی‌زاده از قم، عبدالله ولدی از کرمانشاه.

وزن ٧۵-:  مهدی شهگل از همدان، مرتضی نعمتی از قم، سامان عدالتی از البرز، حامد اکبری علایی از مازندران، بهمن عسگری از قزوین و علیرضا حیدری از مرکزی.

وزن ٨۴-: علیرضا رضایتی زوج از فارس، کیوان بابان از کردستان، محمدرضا گیلان‌پور از گیلان، امیرحسین فداکار از تهران، ذبیح‌الله پورشیب از ایلام، مهدی خدابخشی از کرمانشاه و اسماعیل معتمدی از البرز.

وزن ٨۴+: محمود نعمتی از قم، مهدی گنج‌زاده از تهران، میلاد بهمنی از تهران، سهراب یاراحمدی از لرستان، سجاد گنج‌زاده از تهران، صالح اباذری از مرکزی،  مهدی عاشوری از مازندران و محسن صفرنژاد از گیلان

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.