پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

۳ نشان رنگارنگ نمایندگان کاراته ایران در مسابقات بین المللی بازل سوئیس

نمایندگان کاراته کشورمان موفق به کسب ۳ تشان رنگارنگ در مسابقات بین المللی بازل سوئیس شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، رقابت های بین المللی کاراته سوئیس در شرایطی در  شهر بازل این کشور در حال برگزاری است که در پایان رقابت ۳ کاراته کا کشورمان در این مسابقات، سجاد گنج زاده به نشان طلا رسید، بهمن عسگری نشان نقره را از آن خود کرد و مهدی خدابخشی در جای سوم ایستاد.

بر اساس این گزارش در وزن ۸۴+ سجاد گنج زاده با ۳ پیروزی برابر نمایندگان الجزایر، ترکیه و آذربایجان فینالیست شد و با پیروزی ۴ بر یک مقابل حریف فرانسوی خود در فینال به نشان طلا دست یافت.

بهمن عسگری پس از پیروزی مقابل کاراته کا کشور آلمان، با دو پیروزی ۶ بر ۳ و ۸ بر صفر برابر نمایندگان کشور میزبان به دیدار نیمه نهایی راه یافت و با برتری قاطع ۸ بر صفر مقابل پ حریف ترکیه ای خود فینالیست شد و با قبول شکست ۳ بر ۱ مقابل حریف گرجستانی خود به نشان نقره دست یافت‌.

در وزن ۸۴_ مهدی خدابخشی در گام نخست نماینده کشور ایتالیا را از پیش رو برداشت و در ادامه با قبول شکست ۴ بر۲  مقابل حسن ارسلان ترکیه ای راهی جدول شانس مجدد شد.

خدابخشی  در ادامه با کسب ۲ پیروزی مقابل نمایندگان کشور کشور گرجستان و ترکیه به نشان برنز این وزن دست یافت.

لازم به یاداوری است که نمایندگان کاراته ایران در وزن ازاد رقابت های بین المللی سوئیس نیز به میدان رفتند که نتوانستند مدالی کسب کنند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.