پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

هروی: نمایش کومیته تیمی تحسین برانگیز بود

سرمربی تیم ملی کومیته مردان گفت: ما برای مسابقات قهرمانی آسیا دو هدف داشتیم و به آن رسیدیم اما در مجموع باید نتایج تیم ملی در بخش انفرادی بهتر از این می شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته؛ سید شهرام هروی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون در خصوص عملکرد ملی پوشان کومیته مردان در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ اظهار داشت: ما برای این مسابقات دو هدف مهم داشتیم، هدف اول کسب نتایجی بهتر از دوره قبل و هدف دوم تکرار طلای کومیته تیمی بود. در مجموع به هر دو هدف خود در مالزی رسیدیم.

وی افزود: پیش بینی خودمان کسب حداقل ۳ مدال طلا در بخش انفرادی بود که این امر محقق نشد. تمام ملی پوشان حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا بعد از مسابقات قهرمانی کشور و دو مرحله انتخابی شفاف راهی این رقابت ها شدند و توانایی کسب بهترین مدال ها را داشتند اما این امر محقق نشد. در مجموع باید نتایج تیم ملی در بخش انفرادی بهتر از این می شد. نیاز است تلاش مان را بیشتر کنیم تا در مسابقات آتی بهترین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: در کومیته تیمی نمایش ملی پوشان جوان ما تحسین برانگیز بود. نقطه عطف عملکرد آنها برابر تیم اردن بود و در شرایطی که دو بر صفر از حریف عقب بودند توانستند ۳ بر ۲ پیروز شوند و به دیدار نهایی راه پیدا کنند. در مبارزات فینال نیز موفق شدیم از سد قزاقستان عبور کنیم تا فاصله خود را با این تیم نشان دهیم.

هروی درباره زمان شروع اردوهای تیم ملی برای بازیهای آسیایی و مسابقات قهرمانی جهان نیز گفت: دور جدید تمرینات تیم ملی از روز دوشنبه آغاز می شود. ما تا قبل از اعزام به بازیهای آسیایی اردوهای خود را به صورت مرتب پیگیری و تلاش می کنیم نقاط ضعف را به حداقل برسانیم تا با آمادگی کامل آماده حضور در بازیهای آسیایی و مسابقات قهرمانی جهان شویم. در حال حاضر بزرگترین مشکل تیم ملی شرایط نامساعد خوابگاه نصرت است. شرایط و امکانات این خوابگاه مناسب نیست تا جایی که در برخی اتاق ها نزدیک به ۸ ورزشکار در کنار یکدیگر حضور دارند. در کنار این مسئله خرابی سیستم سرمایش نیز برای تیم های ورزشی مشکل ساز است.

سرمربی تیم ملی کومیته مردان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش این مشکل را برطرف کنند تا ملی پوشان کاراته بدون دغدغه تمرینات خود را برای بازیهای آسیایی و مسابقات قهرمانی جهان دنبال کنند. کاراته همیشه از رشته های مدال آور کاروان ورزشی ایران در بازیهای آسیایی بوده و امیدواریم در این دوره نیز افتخارات گذشته را تکرار کند.

تلگرام
ایمیل
توییتر
واتساب

نظرات بسته شده است.