پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته

فلش نیوز

اخبار فلش نیوز

اتحادِ کادرفنی علیه تصمیماتِ اشتباهِ فدراسیون/ از مقاومت تا برکناری!

صبحِ دیروز (چهارشنبه بیست و ششم مهرماه) خبری عجیب و تکان‌دهنده، جامعه‌ی کاراته را در بهت و حیرت فرو برد! سیدحسن طباطبایی (ناکام‌ترین رهبرِ تاریخِ کاراته‌ی ایران) در اقدامی شگفت‌انگیز، تمامی اعضای کادرفنی تیم ملی بانوان را در آستانه‌ی اعزام به رقابت‌های جهانی، یکجا و بی‌مقدمه از کار برکنار و روانه‌ی منزل ساخت!

آنچه در تاتامی‌های لرستان گذشت

پیکارهای کاراته قهرمانی کشور (انتخابیِ تیم ملی) هفته‌ی گذشته مطابق با آنچه انتظار میرفت، در ورزشگاهِ تختیِ خرم‌آباد، دیارِ مردانِ سلحشور و میهمان‌نواز، با شکوه و نظمِ مثال‌زدنی برگزار شد، قضاوت‌ها در مسیرِ صحیح و با کاهشِ چشمگیرِ خطاها جریان یافت و بدین‌ترتیب، ترکیبِ دو عنصرِ مهمِ پیش‌گفته، خاطره‌ای شیرین و ماندگار را در اذهانِ مربیان و قهرمانانِ حاضر در این رقابت‌ها، به یادگار باقی گذاشت.

کاراته و معضلی بزرگ به نامِ داوری!/ ضعفِ فدراسیون در برخورد با قاضیانِ خاطی

لیگ‌های کاراته‌ی پایه حالا و با برگزاریِ رقابتهای هفته‌ی دوم، به نیمه‌ی راه رسیده‌اند، این در حالیست که خطاهای عمدی و غیرعمدیِ داوران، به عنوانِ بزرگترین معضلِ رقابتهای کاراته، همچنان و به شکلی افسارگسیخته، با آهنگی رو به افزایش، قهرمانان و مربیان را آزار می‌دهد.

شکستِ تاکتیک‌های کادرفنی مقابل مربیان باشگاهی/ کمیته‌ی فنی چاره‌اندیشی کند

رقابتهای انتخابی تیم ملی (اعزامی به مسابقات جهانی مجارستان) روز گذشته (یکشنبه ۱۹ شهریورماه) به شکلِ ناقص و بدون استفاده از تمامیِ ظرفیت‌های کاراته‌ی کشور، در ورزشگاه شهید کبکانیان تهران برگزار و نفراتِ منتخب، معرفی شدند.