افسری: کلاس ارتقاء داوری کاراته کنترلی در آذربایجان‌شرقی برگزار شد

افسری: کلاس ارتقاء داوری کاراته کنترلی در آذربایجان‌شرقی برگزار شد
رئیس هیات کاراته آذربایجان‌شرقی گفت: کلاس استاژ و ارتقاء داوری کاراته کنترلی استان در ۲ بخش کاتا و کومیته به مدت ۲ روز در تبریز برگزار شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا، محمد افسری روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تدریس این دوره از کلاس ها را موسی جعفری دبیر کمیته داوران و خانم مونا نبیلی نائب رئیس شورای داوران فدراسیون کاراته کشور برعهده داشتند.
 
وی ادامه داد: این کلاس به صورت تئوری در سالن اجتماعات اداره کل استاندارد استان و به صورت عملی در سالن هیات کاراته تبریز برگزار شد.
 
افسری گفت: در این کلاس ۲ روزه قوانین و اصلاحات جدید داوری کاراته، ارتقای داوری ( JA کاتا) و RA کومیته تدریس و تبیین و امتحان تئوری و عملی از شرکت کنندگان گرفته شد.
 
وی بیان کرد: کیفیت تدریس و برگزاری این کلاس به همت و تلاش‌های هیات کاراته استان و مساعدت فدراسیون و کمیته داوران فدراسیون در سطح بسیار بالایی بود و از مدت‌ها پیش آمادگی برگزاری کلاس ارتقای داوری را داشتیم اما به دلیل شرایط کرونایی به تعویق افتاده بود.
 
وی افزود: این استاژ و ارتقای داوری به جهت پیشرفت عملی و فنی داوران استان برای حضور هر چه بهتر شرکت کنندگان در مسابقات کاراته وان ایران تشکیل شد و ۶ نفر نماینده شایسته استان در کرسی قضاوت مسابقات که ۱۶ تا ۲۴ اسفند ماه به ‌مدت ۹ روز به ‌میزبانی تهران برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.
   1400/12/14 17:15

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار