راه‌اندازی خانه کاراته مازندران در سوادکوه

راه‌اندازی خانه کاراته مازندران در سوادکوه
رئیس هیأت کاراته مازندران از راه‌اندازی خانه کاراته مازندران در سوادکوه خبر داد و گفت: شهر زیراب برای سال ۱۴۰۱ میزبان مسابقات برتر کاراته کشور می‌شود.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حسن رجبی با اشاره به اینکه حدود ۱۲ هزار کاراته‌کار سازمان‌یافته در مازندران فعالیت می‌کنند، گفت: ۳۲ شهر و شهرستان مازندران دارای هیأت کاراته هستند. 
 
رئیس هیأت کاراته مازندران با بیان اینکه در سال‌های ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰ به عنوان هیأت برتر کشور و مازندران انتخاب شدیم، افزود: ۵ مربی ملی و ۱۲ ملی‌پوش در رده‌های مختلف از مازندران در تیم‌های ملی حضور دارند.
 
رئیس هیأت کاراته استان مازندران به اهدای ۲۱ مدال قهرمانی آسیایی و جهانی در سال ۱۴۰۰ به خانواده شهدا اشاره و خاطرنشان کرد: اهدای مدال علی بهبود به شهدای هفت‌تپه را برای اولین بار داشتیم و نام‌گذاری سال به نام شهدای شاخص نیز در برنامه‌ریزی ما وجود دارد.
 
وی با بیان اینکه استمرار عنوان برتری هیأت کاراته مازندران در کشور و استان از اولویت‌های ما است، اظهار کرد: شهید روح‌الله سلطانی  برای سال ۱۴۰۱ به عنوان شهید شاخص کاراته مازندران معرفی و مسابقات مختلف با نام ایشان برگزار می‌شود.
 
رئیس هیأت کاراته مازندران با تقدیر از حسن شورزند رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر زیراب که از معدود مسؤولان شورای شهر است که پیگیر جلسه با هیأت کاراته مازندران شد، افزود: شهر زیراب برای سال ۱۴۰۱ میزبان مسابقات برتر کاراته کشور می‌شود.
 
وی به برنامه‌ریزی برای تجلیل از قهرمانان کاراته استان مازندران در سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: برگزاری سمینارهای آموزشی و تجلیل از قهرمانان کاراته مازندران به میزبانی زیراب نیز در دستور کار ما قرار دارد.
 
رجبی با تقدیر از رئیس فدراسیون کاراته کشور و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و همه کسانی که هیأت کاراته مازندران را یاری کردند، خاطرنشان کرد: مازندران قطب کاراته کشور است و سعی می‌کنیم که این عنوان تداوم یابد و تنها کمبود مازندران عدم وجود خانه کاراته است که با رایزنی‌های انجام شده خانه کاراته مازندران در شهرستان سوادکوه راه‌اندازی می‌شود.
   1400/12/20 18:17

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار