قهرمان کاراته جهان ۱۱ مدال‌ خود را به حادثه دیدگان متروپل اهدا کرد

قهرمان کاراته جهان ۱۱ مدال‌ خود را به حادثه دیدگان متروپل اهدا کرد
فرشاد شاهیاری قهرمان کاراته جهان ۱۱ مدال خود را به خانواده های داغدیده حادثه ساختمان متروپل آبادان اهدا کرد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا؛ فرشاد شاهیاری دارنده مدال قهرمانی جهان، مدال قهرمانی مسابقات اروپا، ۲ مدال قهرمانی آسیایی، چهار مدال مسابقات بین المللی و چهار نشان قهرمانی کشور در رشته کاراته برای ابراز همدردی با خانواده های حادثه دیده متروپل مدال‌های خود را به آنها اهدا کرد.
 
وی که یکی از فرماندهان میدانی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در کمک رسانی در حادثه متروپل می باشد روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: از ابتدای این حادثه همراه از طریق قرارگاه خاتم الانبیاء به آبادان آمدم و غم مردم این شهر در حادثه متروپل را از نزدیک مشاهده کردم.
 
شاهیاری اظهار داشت: مردم آبادان به خصوص خانواده‌هایی که عزیزان خود را در این حادثه از دست دادند در روزهای ابتدایی آواربرداری با تمام وجود کنار ما بودند و مهمان نوازی خوبی از گروه‌های امدادی داشتند.
 
دارنده مدال قهرمانی جهان در رشته کاراته افزود: اهدای مدال‌ها تنها کار کوچکی بود که می‌توانستم برای جبران محبت مردم آبادان و تسکین درد حادثه دیدگان و خانواده جانباختگان متروپل انجام دهم.
 
وی بیان کرد: این مدال‌ها و موفقیت‌ها متعلق به مردم ایران است و اکنون به صاحبان اصلی آنها بازگشته است، امیدوارم دیگر شاهد تکرار چنین اتفاقات تلخی در کشور نباشیم.
 
فرشاد شاهیاری متولد ۱۳۶۹ خرم‌آباد است که سابقه قهرمانی در مسابقات مختلف جهانی و آسیایی را در کارنامه ورزشی خود دارد.
 
مدال‌های اهدا شده توسط شاهیاری تحویل موزه آبادان می شود.
   1401/3/31 15:45

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار