۱۵ مدال حاصل تلاش تیم منتخب کاراته بانوان سیستان و بلوچستان در رقابت‌های کشوری

۱۵ مدال حاصل تلاش تیم منتخب کاراته بانوان سیستان و بلوچستان در رقابت‌های کشوری
 رییس هیات کاراته کارگران سیستان و بلوچستان گفت: تیم منتخب کاراته بانوان استان اعزامی به رقابت‌های کشوری در تبریز موفق به کسب ۴ مدال طلا، ۲ نقره و ۹ برنز شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" حمیدرضا سراوانی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم منتخب سبک کاراته کوبودو بانوان استان سیستان و بلوچستان در رقابتهای قهرمانی کشور در تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی خوش درخشید.
 
وی افزود: اعضای این تیم ۴ مدال طلا ، ۲ نقره و ۹ برنز در کاتا و کمیته  شامل هستی عباسی یک مدال طلا و یک برنز، ملیکا شیبک یک طلا و یک برنز، رقیه سرگلزایی مقدم یک طلا و یک برنز، تکتام سرگلزایی مقدم یک طلا و یک برنز ، آیلین جبالی یک نقره و یک برنز، حنانه کیخا یک نقره و یک برنز،  ثنا جانزاده ۲ مدال برنز و مبینا کمالی یک مدال برنز بدست آوردند.
 
رییس هیات کاراته کارگران سیستان و بلوچستان گفت: مربیگری این تیم را زهرا جهانی بر عهده داشت و مهلا شهریاری نیز از داوران این مسابقات بود.
 
وی بیان کرد: برگزیدگان کاراته سبک کوبودو بانوان و مردان این استان برای شرکت در رقابت‌های کشوری ۱۷ مردادماه جاری به تبریز اعزام شدند.
 
سراوانی  اظهار داشت: نفرات اعزامی تیم بانوان سیستان و بلوچستان به مربی‌گری و سرپرستی زهرا جهانی را مهلا شهریاری، ملیکا شیبک، رقیه سرگلزایی مقدم، تکتام سرگلزایی مقدم، آیلین جبالی، مبینا کمالی، کوثر جانزاده، ثنا جانزاده، هستی عباسی، نرجس شفیعی، حنانه کیخا و حدیثه کیخا تشکیل می دهند.
 
وی افزود: تیم مردان نیز به مربی‌گری محمودرضا سراوانی و عضویت امیر نادری، پارسا ایمانی، علی نوری، امیر پارسا ملایی، علی سراوانی، مرتضی سراوانی، امیرعلی سراوانی و صدرا سراوانی است.
 
رییس هیات کاراته کارگران سیستان و بلوچستان گفت: رقابتهای قهرمانی کشور سبک کوبودو کاراته مردان و بانوان ۲۰ و ۲۱ مردادماه جاری در تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی در حال برگزاری است.
   1401/5/21 19:33

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار