صمدی: مازندران قطب اصلی کاراته کشور است

صمدی: مازندران قطب اصلی کاراته کشور است
مربی تیم ملی کاراته گفت: مازندران یکی از قطب‌های اصلی کاراته کشور است و مربیان سازنده زیادی دارد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" لاله صمدی مربی تیم ملی کاراته در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس مازندران درباره حضور ورزشکاران ایرانی در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان جوانان فجیره ۲۰۲۳ اظهار کرد: مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود و کاراته کاران ایران این دور خیلی بهتر از چند دوره قبل که مسابقات آسیایی یا جهانی برگزار می شد، خودشان را نشان دادند.
 
وی گفت: به ویژه کاراته کاران دختر ایرانی که در این دوره فوق العاده ظاهر شدند و عناوین مختلفی گرفتند.
 
صمدی درباره این مسابقات گفت: تقریبا ۶۷ کشور شرکت کرده بودند که ۱۲۹ نفر از ایران در این مسابقات حضور داشتند.
 
مربی تیم ملی کاراته بیان کرد: خروجی این مسابقات محک زدن بچه‌ها در رده جهانی و به دست آوردن تجربه و رنکینگ جهانی بود.
 
وی در خصوص شرایط شرکت در این مسابقات هم توضیحاتی داد و اضافه کرد: این مسابقات آزاد بود و هر ورزشکاری می‌توانست حضور پیدا کند.
 
این مربی در پایان درباره شرایط کاراته مازندران هم صحبت کرد و گفت: استان یکی از قطب‌های اصلی کاراته کشور بوده و است و دارای مربیان سازنده زیادی است.
 
صمدی افزود: کاراته کشور هم دارای ظرفیت بالایی هستند که باید در مسیر درست هدایت شود و دوران طلایی خودش را دوباره به دست بیاورد.
 
به گزارش فارس؛ در این مسابقات ۱۵ ورزشکار از مازندران به‌ همراه دو مربی و یک داور حضور داشتند که پریا علیزاده مدال نقره ۵۹- جوانان و غزل فتحی مدال نقره وزن ۴۷- نوجوانان دختران را در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان جوانان فجیره ۲۰۲۳ بدست آوردند.
   1401/12/11 03:34

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار