خبر خوش برای فرجی و فدراسیون کاراته؛

آشوری فعلا کناره‌گیری نمی‌کند


خبرِ خوش برای فرجی و فدراسیون کاراته؛

آشوری فعلا کناره‌گیری نمی‌کند

محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته و مدیر سازمان تیمهای ملی فعلا قصدِ کناره‌گیری از سِمت‌های مذکور و قطعِ همکاری با فدراسیون را ندارد.

به گزارش ستارگان کاراته؛ در پیِ انتشارِ شایعه‌ی استعفایِ احتمالیِ محسن آشوری از مسئولیت‌هایش در فدراسیون کاراته، رییس سازمان تیمهای ملی لحظاتی قبل در گفتگو با ایرنا اعلام کرد علیرغمِ وجودِ پاره‌ای اختلافاتِ جزئی، او همچنان به همکاری‌اش با فدراسیون کاراته ادامه می‌دهد و در شرایطِ حساس و پرتنشِ کنونی، قصد ندارد محمد صادق فرجی را همراه با دنیایی از مشکلات، تنها بگذارد.

کاراته‌ی کشور سالِ بسیار حساس و ملتهبی را در پیش دارد و فرجی (رییس فدراسیون کاراته) طی ماههای اخیر و با محدود شدنِ دامنه‌ی اختیاراتِ آشوری، نشان داده که به تنهایی نمی‌تواند از عهده‌ی حلِ مشکلات و معضلاتِ کاراته‌ی کشور برآید و در این مسیر، بی‌شک نیازمندِ مساعدت‌های آشوری و دیگر اهالیِ کاراته است.

یقیناً تصمیمِ اخیرِ دبیر فدراسیون مبنی بر باقی ماندن در سنگرِ خدمت به کاراته‌ی کشور، بیش از هر کس فرجی را خشنود خواهد ساخت. رییسی که این روزها شرایطِ خوبی را سپری نمی‌کند و با برنامه‌ریزی‌های ناقص و پراشتباه (از جمله عدمِ اعزامِ امیدها به رقابتهای آسیایی) نارضایتی‌های عمیقی را در لایه‌های مختلفِ جامعه‌ی کاراته ایجاد کرده است.

حالا فرجی می‌تواند امیدوار باشد که با چاره‌اندیشیِ آشوری، بحران‌های کنونیِ فدراسیون کاراته پشتِ سر گذاشته خواهد شد. این مهم البته به شرطی رقم می‌خورَد که کار را به دستِ کاردان سپرده و متناسب با مسئولیت‌هایش، به او قدرت و اختیار بدهیم. آنچه مهم است اینکه فدراسیون‌نشین‌ها بدانند اهالیِ کاراته دیگر تحملِ تکرارِ بی‌برنامگی‌های پیشین را ندارند.

به طول انجامیدنِ مسابقات کشوری تا ساعتِ 3 بامداد، اشتباه در تشخیصِ رده‌های سنی اعزامی به مسابقات آسیایی و تکرار رقابتهای قهرمانی کشور، عدمِ اعزام کاراته‌کاها به پیکارهای آسیایی ژاپن و... همگی جزوِ شاهکارهای کم‌نظیرِ مدیرانِ فدراسیون در چندماهِ گذشته است که دیگر نباید تکرار شود.

محمد قدیمی/ ستارگان کاراته


 
   1397/2/26 01:26

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار