عسگری: برای کسب عنوان قهرمانی تلاش خواهیم کرد


عسگری: برای کسب عنوان قهرمانی تلاش خواهیم کرد

تیم ملی سبکهای آزاد با ترکیب یوسف دولتشاه و محمد آقا محمدی در وزن ۶۵_ کیلوگرم، یوسف رسولی و اسماعیل عسگری در وزن ۷۵_ کیلوگرم و مهرداد رمضانی و سید مجتبی دژپسند در وزن ۷۵+ کیلوگرم برای حضور در رقابت های بین المللی که قرار است از روز شنبه ۱۷ آذر در کشور ژاپن برگزار گردد، فردا تهران را به مقصد اوزاکای ژاپن ترک خواهند کرد.


"علی عسگری" سرپرست تیم ملی رده سنی بزرگسالان سبک های آزاد در گفتگوی اختصاصی با "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی سبک های آزاد گفت: با توجه به پایان اردو های آمادگی تیم ملی، قهرمانان ملی پوش کشورمان از آمادگی فنی خوبی برخوردار هستند و به یاری خدا برای کسب عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها به روی تاتامی خواهند رفت.

سرپرست تیم ملی سبک های آزاد در خصوص سطح فنی این رقابت ها، عنوان کرد: با توجه به آماری که تاکنون بدست ما رسیده حدودا ۹۵۰ نفر از نزدیک به ۳۰ کشور جهان برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کردند اما با توجه به روحیه و همدلی و همچنین میزان آمادگی ملی پوشان امید زیادی به کسب نتیجه درخشان در این دوره از رقابت ها داریم.

رئیس سبک کیوکوشین ناکامورا درخصوص مهمترین حریفان ملی پوشان، اذعان داشت: قطعا کاراته کاهای کشورهای ژاپن، روسیه و اکراین مهمترین رقیبانی هستند که قهرمانان کشورمان باید با آنها به مبارزه بپردازند اما این بدان معنا نیست که قهرمانان سایر کشورها را دست کم بگیریم چرا که سایر تیم ها نیز با سرمایه گذاری هایی که کردند پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتند و دیگر نمی توان هیچ کشوری را زنگ تفریح قلمداد کرد.

عسگری در ادامه افزود: هر ۶ ملی پوش کشورمان تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی پشت سر گذاشتند و از روحیه بسیار خوبی بهره مند هستند و انشاالله با دعای جامعه کاراته بتوانیم نتایج درخشانی را رقم بزنیم.

وی در پایان افزود: جا دارد علاوه بر قدردانی از فرجی رئیس فدراسیون کاراته و همچنین آشوری دبیر فدراسیون که شرایط خوبی را برای تشکیل تیم ملی بزرگسالان فراهم آوردند و همچنین حمایت های که صورت دادند از کادر فنی تیم ملی نیز تشکر کنم ضمن آنکه باید تشکر ویژه ای داشته باشم از سفارت ژاپن که همکاری بسیار خوبی جهت صدور روادید تیم ملی بعمل آوردند.

نگارنده: لاله خالق


 
   1397/9/14 22:21

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار