وفای به عهد مدیرکل ورزش و جوانان گیلان؛

قهرمان اسبق کاراته بانوان رئیس اداره ورزش و جوانان آستانه‌اشرفیه شد


وفای به عهد مدیرکل ورزش و جوانان گیلان؛

قهرمان اسبق کاراته بانوان رئیس اداره ورزش و جوانان آستانه‌اشرفیه شد

مربی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان به‌عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان آستانه‌اشرفیه منصوب شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس از آستانه‌اشرفیه، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستانه‌اشرفیه ظهر امروز در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستانه‌اشرفیه در این مراسم با تقدیر از زحمت‌های حسین علیزاده رئیس پیشین این اداره اظهار کرد: شهرستان آستانه‌اشرفیه از پتانسیل بالایی در ورزش استان و کشور برخوردار است و با تعامل و همکاری فصل جدیدی در ورزش استان رقم می‌زنیم.

فاطمه قاسمی با اشاره به اهمیت جایگاه ورزش در زندگی فردی و اجتماعی تصریح کرد: جامعه‌ای که به ورزش گرایش پیدا کند از معضلات بسیاری رهایی می‌یابد و هدفمان علاوه بر ورزش قهرمانی، توسعه ورزش همگانی در سطح شهرستان است.

وی قهرمان شهرستان را الگوی مناسبی برای ورزشکاران دانست و گفت: حمایت از قهرمانان ورزشی در رشته‌های گوناگون می‌تواند علاوه بر دلگرمی این قهرمانان ملی، انگیزه سایر ورزشکاران را افزایش دهد.

به گزارش فارس، ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستانه‌اشرفیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حسین علیزاده، فاطمه قاسمی قهرمان اسبق کاراته بانوان به‌عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان پیش‌ازاین خبر از ورود نیروهای جوان و بانو به عرصه مدیریت ورزشی استان را داده بود.


 
   1397/10/4 10:45

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار