کاراته‌کاهای قم به 20 مدال مسابقات زنان کشور دست یافتند
کاراته‌کاهای قم به 20 مدال مسابقات زنان کشور دست یافتند
بانوان کاراته‌کای استان قم در جدال با حریفان شرکت‌کننده در پیکارهای دو سبک رزم ذوالفقار و ماتسوشیما قهرمانی کشور موفق به کسب 20 مدال طلا، نقره و برنز شدند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس از قم، رقابت‌های سبک رزم ذوالفقار قهرمانی کشور در بخش بانوان به میزبانی هیأت‌ کاراته استان مرکزی به انجام رسید و بانوان کاراته‌کای قم برای رویارویی با حریفان شرکت‌کننده در سبک ماتسوشیما راهی استان کرمان شدند و با کسب مدال‌های رنگارنگ بازگشتند.
 
در مسابقات سبک رزم ذوالفقار قهرمانی کشور که به میزبانی شهر اراک برگزار شد، تیم اعزامی بانوان قم با کسب مجموع 9 مدال در بخش تیمی رتبه سوم را کسب کرد، ضمن اینکه در بخش انفرادی هر دو بخش کاتا و کومیته مجموعاً به چهار نشان طلا، دو مدال نقره و سه برنز دست یافت.
 
در حالی که نماینده سبک شین رزم ذوالفقار در استان قم خانم میرزاحسینی است، در بخش کاتا دو کاتاروی تیم بانوان قم خانم‌ها نرگس قرایی و فائزه عالمی‌وحدت به مدال برنز دست یافتند، ضمن اینکه در بخش کومیته نرگس قرایی، آتنا معصومی‌فرد، زهرا مرتضوی و فائزه عالمی‌وحدت موفق به کسب چهار مدال طلا شدند.
 
همچنین الناز رحیمی و کوکب زندیه دو مدال نقره برای تیم بانوان سبک شین رزم ذوالفقار قم شدند و یک نشان برنز نیز توسط فاطمه میرزاحسینی نصیب تیم اعزامی قم شد تا قم مجموعاً با 9 مدال بین سه تیم برتر این دوره از رقابت‌های قهرمانی کشور قرار بگیرد.
 
همچنین مسابقات کاراته بانوان سبک ماتسوشیما به میزبانی هیأت‌ کاراته استان سمنان برگزار شد و تیم اعزامی قم که نماینده آن خانم اعظم پاخره است، به مربیگری وی توسط الهه عزیزیان به یک نشان طلا دست یافت و سه مدال نقره نیز توسط فاطمه باقریان، فرزانه علی‌نژاد و معصومه علیزاده کسب کرد، ضمن اینکه محیا پوربابایی، زهرا گلستانی و ریحانه مهدوی به سه مدال برنز دست یافتند.
 
یک تیم دیگر نیز در سبک ماتسوشیما به مربیگری خانم خدایی راهی سمنان شد زینب قراغیه به نشان طلا دست یافت، مبینا عزیزی صاحب نشان نقره شد و دو مدال برنز نیز با کسب مقام سوم توسط فاطمه یاری و سیده‌زهرا موسوی برای تیم قم کسب شد.

   1396/6/13 14:38

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار