برد تیم مقاومت زنجان در هفته دوم لیگ کاراته جوانه‌های کشور
برد تیم مقاومت زنجان در هفته دوم لیگ کاراته جوانه‌های کشور
نایب‌رئیس هیئت کاراته استان زنجان گفت: کاراته‌کاهای زنجانی در هفته دوم رقابت‌های لیگ کاراته جوانه‌های کشور خوش درخشیدند. 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" شیرین سلطانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: تیم کاراته مقاومت زنجان در رقابت‌های هفته دوم لیگ جوانه‌ها در رویارویی با تیم باران مهر با امتیاز 15 به 3 و تیم ایسین ریو را با امتیاز 9 به 7 شکست داد و این در حالی ‌است که در هفته نخست این رقابت‌ها تیم زنجان نتوانسته بود امتیاز مثبتی را در کارنامه خود ثبت کند.
 
وی تصریح کرد: خوشبختانه کاراته بانوان استان رو به پیشرفت است و این نشان از برنامه‌ریزی جدی هیئت استان در بخش بانوان دارد؛ حضور در رقابت‌های مختلف و اعزام بانوان به این رقابت‌ها در راستای کسب تجربه و افزایش آمادگی بانوان در رقابت‌های ملی و بین‌المللی دارد؛ چراکه حضور بیشتر در میدانی مختلف موجب کسب آگاهی و تجربه در ورزشکار می‌شود. 
 
نایب‌رئیس هیئت کاراته استان زنجان خاطرنشان کرد: کاراته یکی از رشته‌های مهم رزمی محسوب می‌شود که همواره علاقه‌مندان خاصی را دارد، ورزش کاراته در استان همواره از وضعیت مناسبی در حوزه علاقمندی افراد برخوردار است به خصوص در بخش بانوان این علاقه‌مندی بیشتر محسوس است. 
 
سلطانی یادآور شد: در حال حاضر کاراته بانوان استان در رده‌های سنی مختلف دارای تیم است و با تمام توان به تمرینات خود جهت حضور در میادین مختلف از جمله مسابقات قهرمانی کشور، مسابقات شمال‌غرب و لیگ کاراته ادامه می‌دهند که در حال حاضر این سه از رویدادهای مهم پیش روی کاراته استان محسوب می‌شود.
   1396/6/19 15:05

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار