مدال برنز لیگ جهانی کاراته برای ورزشکار کرمانشاهی
مدال برنز لیگ جهانی کاراته برای ورزشکار کرمانشاهی
رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه از کسب مدال برنز رقابت های لیگ جهانی کاراته وان آلمان توسط سعید احمدی ورزشکار کرمانشاهی خبر داد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" ناصر محمدصالحی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این کاراته کا کرمانشاهی در رقابت های کاراته وان آلمان صاحب 6 پیروزی و یک شکست شد.

وی افزود: احمدی در دیدار نخست با حساب ' 2 بر صفر' از سد نماینده شیلی گذشت و در مسابقه دوم پس از تساوی صفر بر صفر مقابل حریفی از لوگزامبورگ در وقت قانونی موفق شد با امتیاز طلایی در وقت های اضافه صاحب پیروزی شود.

محمدصالحی ادامه داد: این کاراته کا کرمانشاهی در دیدار سوم خود با حریفی از قزاقستان روبرو شد و توانست 'چهار بر سه' صاحب برتری شود تا به مرحله چهارم راه یابد.

رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: احمدی در این مرحله مقابل حریف ترکیه ای که نایب قهرمانی اروپا و مدال نقره کاراته وان مراکش را در کارنامه داشت قرار گرفت و توانست در دیداری حساب شده و زیبا با حساب هشت بر صفر پیروز شود.

وی با بیان اینکه احمدی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف کاراته کایی از فرانسه رفت، افزود: این کاراته کا کرمانشاهی موفق شد 10 بر پنج این حریف که دارنده مدال طلای امیدهای جهان بود را شکست داده و به نیمه نهایی راه یافت.

محمدصالحی گفت: در دیدار نیمه نهایی ملی پوش کرمانشاهی وزن 67- کیلوگرم کشورمان به مصاف حریف ژاپنی رفت اما با نتیجه چهار بر صفر شکست خود تا راهی دیدار رده بندی شود.

وی یادآوری کرد: احمدی در دیدار رده بندی با ورزشکاری از انگلستان مسابقه داد و توانست با پیروزی سه بر یک صاحب مدال برنز رقابت های کاراته وان آلمان شود.
 
در رقابتهای لیگ جهانی کاراته وان آلمان که با شرکت یک هزار و 385 ورزشکاراز 87 کشور جهان درحال برگزاری است.
   1396/6/20 11:06

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار