مومنی: سالن افراسیابی برای برگزاری مسابقات کاراته مناسب نیست!/به خاطر اسپانسرها لیگ بانوان به تعویق افتاد
مومنی: سالن افراسیابی برای برگزاری مسابقات کاراته مناسب نیست!/به خاطر اسپانسرها لیگ بانوان به تعویق افتاد
رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته گفت: ما برای برگزای مسابقات سوپر لیگ مردان در سالن شهید افراسیابی تهران دو تاتامی بیشتر نمی‌توانیم پهن کنیم و این برای ما اصلا مناسب نیست.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" وحید مؤمنی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که دلیل به تعویق افتادن مسابقات سوپر لیگ کاراته بانوان چیست، گفت: قرار بر این بود روز جمعه هفته جاری مسابقه سوپرلیگ بانوان هم برگزار شود اما با توجه به اینکه دو تیم در حال رایزنی نهایی با اسپانسرهای خود هستند، از ما فرصت خواستند تا یک مقدار با به تعویق انداختن مسابقات سوپرلیگ بانوان به آنها فرصت حضور در مسابقات را بدهیم. ما هم به دلیل اینکه آنها اسپانسرهای خوبی دارند با درخواست این دو تیم موافقت کردیم و چند روزی مسابقات را به تعویق انداختیم تا آنها شرایط حضور در مسابقات را داشته باشند.
 
وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: تصمیم ما بر این است بعد از پایان مسابقات لیگ کاراته‌وان ترکیه و دهه اول ماه محرم سوپرلیگ بانوان را استارت بزنیم. در حال حاضر 10 تیم در بخش بانوان ثبت‌نام کردند که با حضور این دو تیم دیگر می‌توانیم سوپرلیگ جذابی داشته باشیم.
 
رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که سوپرلیگ مردان روز پنج‌شنبه با چند تیم استارت خواهد زد گفت:‌9 تیم تا به امروز به صورت رسمی قرار است در مسابقات سوپرلیگ حضور داشته باشند و یک تیم دیگر همچنان به دنبال یک اسپانسر خوب است که احتمال دارد آنها نیز در مسابقات سوپرلیگ حضور داشته باشند.
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا تا روز قبل از مسابقات قانون اجازه می‌دهد که لحظه آخر یک تیم به مسابقات سوپرلیگ اضافه شود، گفت: تیم دهم مدارک خود را به ما ارائه کرده و در سازمان لیگ ثبت‌نام کرده که طی امروز و فردا با اسپانسر خود به توافق می‌رسند تا با نام اسپانسر مربوطه در مسابقات سوپرلیگ حضور داشته باشند.
 
مؤمنی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود مسابقات سوپر لیگ مردان با توجه به اینکه شرایط سالن شهید افراسیابی در تهران مهیا است مسابقات در آن سالن برگزار می‌شد، گفت: قرار است مسابقات در سالن غدیر نیروی انتظامی برگزار شود، فضای این سالن مناسب‌تر است و ما می‌توانیم برای مبارزه مردان سه تاتامی در سالن پهن کنیم اما در سالن شهید افراسیابی دو تاتامی بیشتر نمی‌توانیم پهن کنیم و این برای ما اصلا مناسب نیست هر چند از نظر موقعیت جغرافیایی سالن شهید افراسیابی حسن‌های خوبی دارد اما از لحاظ فضای برگزاری مسابقات این سالن برای ما مناسب نیست امیدوارم فضاهای این شکلی در داخل شهر به وجود بیاید تا مسابقات کاراته نیز با شرایط بهتری در داخل شهر برگزار شود.

   1396/6/22 11:28

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار