خوشقدم: برای رقابتهای جهانی تیم امید دختران شرایط خوبی دارد
خوشقدم: براي رقابتهاي جهاني تيم اميد دختران شرايط خوبي دارد 
سرمربي تيم ملي اميد دختران گفت: تيم يكدست و خوبي داريم كه خود را براي حضور در رقابتهاي جهاني آماده مي كنند و قطعاً ليگ جهاني كاراته وان تركيه يك مسابقه تداركاتي خوبي براي تيم است.

 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" سمانه خوشقدم در گفت و گو با سايت فدراسيون كاراته اظهار داشت: تيم اميد شرايط خوبي دارد و با جديت تمرينات آماده سازي را دنبال مي كند و قرار است سومين مرحله اردوي آماده سازي تيم از روز شنبه 25 شهريور ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار شود و كاراته كاها تا زمان اعزام به رقابتهاي ليگ جهاني در اردو خواهند بود. 

وي با اشاره به اينكه كاراته وان تركيه ميدان خوبي براي آمادگي بچه هاست، افزود: از 5 كاراته كا تيم اعزامي به رقابتهاي جهاني 3 نفر تاكنون تجربه حضور در رده اميد را نداشته اند. چرا كه مبارزه در سطح بزرگسالان با رقابتهاي نوجوانان و جوانان متفاوت است.

سرمربي تيم اميد در خصوص اينكه نتاج كسب شده در كاراته وان تركيه تاثيري در تغيير نفرات اعزامي به مسابقات جهاني خواهد داشت يا خير، گفت: عملكرد كاراته كاها فارغ از نتيجه براي من بسيار مهم است و بچه ها بايد تمريناتي كه در اردوها پشت سر گذاشته اند در تاتامي اجرا كنند. البته چنانچه از عملكرد فردي راضي نباشم ممكن است تغييراتي انجام دهم. 

وي تصريح كرد: 2 مرحله اردو پس از رقابتهاي كاراته وان تركيه در پيش خواهيم داشت . دوره گذشته اردو بازيكنان تيم ملي بزرگسالان و منتخبين كشور به بچه هاي ما در رسيدن به سطح آمادگي مطلوب كمك شاياني كردند، از آنها دعوت مي كنم در اين مرحله اردو هم به تيم ملي كمك كنند.

خوشقدم در پايان گفت: از همه مردم و جامعه كاراته مي خواهم براي موفقيت تيم ملي دعا كنند تا انشالله با دعاي خير همه افتخارات خوبي را در ميدان جهاني بدست آوريم.
   1396/6/22 16:15

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار