مراقب دسیسه‌های بدخواهان باشید؛
توطئه‌های تازه‌ی عالیجناب علیه فرجی و سلیمی!

مراقبِ دسیسه‌های بدخواهان باشید؛

توطئه‌های تازه‌ی عالیجناب علیهِ فرجی و سلیمی!

اخبارِ غیرِ رسمی حاکی از آغاز دورِ تازه‌ای از توطئه‌های عالیجناب علیهِ محمدصادق فرجی رییس فدراسیون کاراته و جواد سلیمی مسئولِ کمیته‌ی داوران این فدراسیون است!
 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته؛ در شیوه‌ی مدیریتِ فرجی و سلیمی علیرغم تمامیِ ضعف‌ها و نارضایتی‌ها، نقاطِ قوتِ بسیاری به چشم می‌خورَد که نمی‌توان به سادگی از کنارِ آن گذشت. عالیجناب اما تلاش می‌کند با طرحِ توطئه‌ها و دسیسه‌های ناجوانمردانه، این دو را از صحنه‌ی کاراته‌ی کشور حذف و گزینه‌های موردِ نظرِ خود را جایگزینِ آنها سازد.
 

به نظر میرسد کاراته‌ی کشور در سالهای اخیر، به اندازه‌ی کافی از تغییرِ مدیریت در رأسِ فدراسیون زیان دیده است و اگر بارِ دیگر، توطئه‌های عالیجنابِ پنهانِ کاراته منجر به برکناریِ رییس فدراسیون و یا مسئولِ کمیته‌ی داوران شود، فاجعه‌ی عظیمی در قلبِ این رشته‌ی جذاب و پُرطرفدار به وقوع خواهد پیوست که جبرانش، مدتها به طول می‌انجامد.
 
انتشارِ خبرِ توطئه‌ی قریب‌الوقوعِ عالیجناب، احتمالا با واکنشِ تند و توهین‌آمیزِ جیره‌خوارانِ این فرد در صفحاتِ اجتماعی و گروههای تلگرامی مواجه خواهد شد اما آنچه در شرایطِ حساس و سرنوشت‌سازِ کنونی ضروری به نظر میرسد، اتحادِ جامعه‌ی کاراته برای جلوگیری از وقوعِ این اتفاقِ تلخ و ممانعت از به ثمر نشستنِ توطئه‌های ناجوانمردانه‌ی عالیجناب است.
 
رقابتهای المپیک در راه است و تغییراتِ پی در پی در رأسِ هرمِ مدیریتیِ فدراسیون کاراته، جز شکست و حسرت برای اهالیِ کاراته‌ی کشور، هیچ ثمری در پی نخواهد داشت. خانواده‌ی کاراته باید با طرحِ ضعف‌ها و اشکالاتِ مدیریتیِ متولیانِ کاراته کشور، به دنبالِ اصلاحِ نواقص و بهبودِ شرایطِ موجود باشند اما گرفتار آمدن در چنگالِ توطئه‌های بدخواهانه‌ی عالیجناب و تلاش برای ایجادِ تغییر در رأسِ فدراسیون کاراته، نه عاقلانه است و نه حتی عادلانه!
 
محمد قدیمی/ ستارگان کاراته  


 
   1396/9/24 18:10

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار