دانش آموز تالشی مدال طلای مسابقات آسیایی کاراته باکو را بر گردن آویخت
دانش آموز تالشی مدال طلای مسابقات آسیایی کاراته باکو را بر گردن آویخت
الناز امیر شریفی دانش آموز چهارم ابتدایی دبستان عصمت تالش، با کسب مقام نخست مسابقات آسیایی کاراته جمهوری آذربایجان، مدال طلای این رقابت ها را به گردن آویخت.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا؛ شریفی در اولین مسابقه اش، حریف خود از کشور میزبان را در 20 ثانیه و با امتیاز 9 بر صفر شکست داد.

وی در دومین مبارزه، حریفی از کشور ازبکستان را در کمتر از 20 ثانیه و با امتیاز 9 بر صفر مغلوب کرد و در سومین دیدارش نیز بر حریف دیگری از جمهوری آذربایجان غلبه کرد.

این دختر قهرمان تالشی با پیروزی بر حریفان خود در زیر 20 ثانیه و بدون دادن امتیاز به آنها، مدال طلای این مسابقات را به دست آورد و کمربند افتخاری مشکی دان یک را به خاطر توانمندی هایش، از دست رافایل آقایف قهرمان کاراته جهان دریافت کرد.

مسابقات کاراته آسیایی 2018 کاپ باکو با شرکت تیم ها و رزمیکارانی از پنج کشور برگزار شد و الناز امیر شریفی از تالش به همراه مربی اش خانم کاظمی پور، در این رقابت ها شرکت کرده بود.

چهار هزار و 600 ورزشکار در 30 هیات ورزشی تالش فعالیت می کنند و یک هزار و 125 نفر آنها را ورزشکاران زن و سه هزار و 475 نفر را ورزشکاران مرد تشکیل می دهند و این شهرستان در رشته های رزمی از استعدادهای قابل توجهی برخوردار است. 
 
تالش با 200 هزار نفر جمعیت در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد. 
   1396/10/25 16:51

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار