۲ کاراته‌کای زنجانی بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی کشور ایستادند
۲ کاراته‌کای زنجانی بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی کشور ایستادند
رئیس هیئت کاراته استان زنجان از کسب مقام نخست توسط دو ورزشکار زنجانی در رده سنی امید خبر داد و گفت: کاراته‌کای زنجانی در وزن منفی ۵۵ عنوان قهرمانی را از رقبای گیلانی ربود.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محسن سهندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان به موفقیت‌ زنجانی‌ها در مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی اشاره و اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان، جوانان و امید پسران شامگاه چهارشنبه در مجموعه ورزشی پیروزی اصفهان برگزار شد.
 
وی با بیان اینکه امیرحسین حیدری در رده سنی امید در وزن منفی 55 توانست از بین 53 نفر رتبه نخست را به‌دست بیاورد، تصریح کرد: امیر حسین‌ حیدری توانست رتبه نخست این وزن را از احاطه گیلانی‌ها برهاند. 
 
رئیس هیئت کاراته استان زنجان به موفقیت مجتبی اسماعیلی اشاره و عنوان کرد: این ورزشکار خوش استعداد زنجانی توانست در وزن منفی 67 کیلوگرم رده سنی امید بالاتر از گیلان، البرز و اصفهان در سکوی نخست بایستد و قهرمان کشور شود.
 
وی افزود: این‌ مسابقات به طور زنده از ساعت 15 از شبکه سراسری ورزش پوشش داده شده بود.
 
سهندی به وضعیت کاراته استان اشاره کرد و افزود: آمادگی کاراته استان در وضعیت خوبی است و خوشبختانه شاهد رشد استان زنجان در رقابت‌های کشوری هستیم.
 
وی در پایان ابراز کرد: امیداریم بتوانیم در دیگر وزن‌ها در رقابت‌های کشوری حائز رتبه شویم.

   1396/10/28 15:47

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار