هیچ اسپانسری از هیئت کاراته خراسان رضوی حمایت نمی‌کند
هیچ اسپانسری از هیئت کاراته خراسان رضوی حمایت نمی‌کند
رئیس هیئت کاراته خراسان‌رضوی گفت: هزینه برنامه‌های هیئت کاراته خراسان‌رضوی بالا بوده و اسپانسرها به‌دنبال حمایت کردن از این هیئت نیستند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" سعید رزم‌آرا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: در حال حاضر هیئت بر روی اعزام ورزشکاران کاراته خراسانی به مسابقات انتخابی تیم ملی در رده سنی‌های نوجوانان و جوانان در اصفهان با حضور 35 نفر متشکل از 4 داور و چندین قهرمان در بخش آقایان تمرکز دارد.
 
رئیس هیئت کاراته خراسان‌رضوی با اشاره به برگزار شدن مسابقات ذکر شده از امروز و اتمام آن در روز جمعه، گفت: هفته بعد مسابقات انتخابی تیم ملی در رده سنی‌های نوجوانان و جوانان در بخش دختران نیز برگزار می‌شود.
 
رزم‌آرا خاطرنشان کرد: تا پایان سال مجمع انتخابی رئیس هیئت کاراته خراسان‌رضوی برگزار شده و در صورت انتصاب مجدد بنده به‌عنوان رئیس هیئت کاراته این استان، امور دیگر برنامه‌ریزی شده نیز صورت می‌پذیرد.
 
وی با اشاره به برگزاری آزمون و استاژ ارتقاء داوری در بهمن‌ماه امسال، تصریح کرد: هیچ اسپانسری برای تامین هزینه‌های برنامه‌ها از هیئت کاراته خراسان‌رضوی حمایت نکرده و هیئت روی پای خود ایستاده است.
   1396/10/29 15:29

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار