هاشم پور: فعالیت سبک شیتوریو شوبوکان در باکو آغاز شد

هاشم پور: فعالیت سبک شیتوریو شوبوکان در باکو آغاز شد

پس از نشست ریاست سبک شیتوریو شوبوکان با مسئولان کاراته کشور آذربایجان قرار بر این شد این سبک در آذربایجان با مسئولیت هاشم پور از پیشکسوتان کاراته ایران، فعالیت خود را آغاز نماید.اسمعیل هاشم پور با بیان این  مطلب به "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" افزود: پس از انتخاب به عنوان نماینده تام الاختیار سبک شیتوریو شوبوکان کاراته در آذربایجان(باکو) از طرف سبک طی  مراسمی با حضور ریاست سبک و  نماینده سازمان جهانی و ریاست فدراسیون کاراته اذربایجان با تایید ریاست محترم فدراسیون این حکم به بنده ابلاغ شد.


عضو هئیت رئیسه کاراته استان البرز در خصوص برنامه های آتی این سبک در باکوی آذربایجان، اظهار داشت:  قرار است سبک شیتوریو شوبوکان را در آن کشور راه انداری کنم، ضمن اینکه در حضور رئیس هیات کاراته استان البرز یک تفاهم نامه نیز نوشته شده است تا با مسئولیت اینجانب مسابقات چند جانبه و  اردو های مشترک بین سبک و کاراته آذربایجان در طول سال انجام شود.

رئیس بازرسی هئیت کاراته استان البرز در ادامه گفت: با توجه به اینکه کشور آذربایجان و کشور ایران از نظر فرهنگ، تمدن، دین و مذهب و بخصوص زبان مادری خیلی به هم نزدیک هستند قطعا باعث رشد و شکوفایی چشمگیر و قابل توجهی در بین دو کشور خواهد شد.

نماینده سبک شیتوریو شوبوکان در باکوی آذربایجان همچنین اظهار داشت: با توجه به المپیکی شدن کاراته با برنامه ریزی های مداوم می توان کاراته را در بین رشته های ورزشی به جهانیان شناساند و ثابت کرد که کاراته استحقاق آن را داشته که بسیار پیش از این در بازیهای المپیکی حضور یابد.

اولین دان هشت کاراته در استان البرز همچنین گفت:  شیتوریو یکی از ۴ سبک اصلی است که با داشتن بیشترین تعداد کاراته‌کا در شاخه های مختلف نقش مهمی را در رشد کاراته در دنیا ایفا نموده و بنده هم با ارتباط خیلی خوبی که با چند کشور دارم میخواهم تجربیاتم را در جهت شکوفا کردن کاراته بکار گیرم.

هاشم پور در پایان با تشکر از این پایگاه خبری، گفت: رسانه های فعال در عرصه کاراته می توانند با مصاحبه، نقد و تحلیل و یا انتقال نقطه نظرات پیشکسوتان، مربیان، قهرمانان و یا دیگر اقشار جامعه کاراته در پویایی هرچه بیشتر کاراته ایران نقش پر رنگی را ایفا کنند.

نگارنده: لاله خالق 
   1396/11/20 17:05

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار