وجود 4هزار کاراته کای سازمان یافته در لرستان /تاثیر مثبت برگزاری مسابقات کشوری در شهرستانها بررشد کاراته استان
وجود 4هزار کاراته کای سازمان یافته در لرستان /تاثیر مثبت برگزاری مسابقات کشوری در شهرستانها بررشد کاراته استان
"غلامرضا قندی پور" در گفت وگوی اختصاصی با برنا از حضور شش کاراته کای لرستانی در اردوی تیم ملی خبرداد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری برناازلرستان ؛ قندی پور در این گفت وگو اظهار کرد: هیئت کاراته استان لرستان در رده های استانی از بین 42 هیئت ورزشی درسال 95 به عنوان هیئت برترمعرفی شد ودر سطح کشور هم به خاطر برگزاری کلاس ها ومسابقات مختلف دارای رتبه  تک رقمی وجزء پنج یاشش هیئت برترکاراته در میان استانها هستیم.
 
وی با بیان اینکه  کاراته کاهای استان لرستان در سبک های آزاد وکنترلی فعالیت دارند ،افزود:بیشتر سبک ها در استان ما فعال بوده ودارای  نمایندگی هستند.
 
قندی پور در ادامه از وجود نزدیک به 4 هزار کارته کای سازمان یافته در لرستان  خبرداد وتصریح کرد: از لحاظ ورزشکاران سازمان یافته  در بین هیئت های استان  در رتبه  سوم قرارداریم.
 
 وی با بیان اینکه هیئت کاراته لرستان در 11 شهرستان استان  فعال است ،یادآورشد: سطح امکانات وتجهیزات هیئت کاراته در بضی شهرستانها مطلوب هستند ؛  در بروجرد دارند در این خصوص هزینه می کنند ولی کلا  درشهرستانها تلاش های خوبی صورت گرفته که این زحمات  جای تقدیر دارد.
 
 وی با اشاره به  میزبانی های مسابقات کشوری توسط هیئت کاراته استان ازتقبل  سه میزبانی مسابقات کشوری در شهرهای خرم آباد ،الیگودرزدر سبک های آزاد واخیرا هم پلدختردر سبک کوبه اوزاکا خبردادوگفت: قبلا در مرکز استان مسابقات کشوری را برگزار کرده بودیم ولی الان  این میزبانی در شهرستانها خوب جواب می دهد که از این بابت از مسئولین وهیئت های شهرستانها سپاسگذاری می کنیم.
 
رییس هیئت کاراته استان لرستان با اشاره به برگزاری مسابقات سبک کوبه اوزاکا در پلدختر که هفته اخیر در این شهرستان برگزارشده بود،خاطر نشان کرد: برگزاری این مسابقات در پلدختر نقطه عطفی برای هیئت استان است چون  برای اولین بار در یک شهرستان  مسابقات قهرمان کشوری برگزار شده بود  وجای امیدواری دارد  تا بتوانیم مسابقات انتخابی تیم ملی را نیز درشهرهای  استان برگزار کنیم .
 
غلامرضا قندی پورهمچنین در خصوص  وضعیت آموزشی کاراته کا های لرستان گفت: مربیان وداوران کاراته لرستان آکادامیک هستند واز سطح سواد بالایی برخوردارند وحرفهای زیادی هم برای گفتن دارندکه در این زمینه نیاز  به همدلی دارند تا  بتوانند جایگاه لرستان را در کشور وفدراسیون نشان دهند .
   1396/11/24 20:03

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار