لغو اعزام تیم‌های ملی ایران به کاراته وان دوبی
لغو اعزام تیم‌های ملی ایران به کاراته وان دوبی
در حالیکه دومین مرحله از رقابتهای کاراته وان در سال ۲۰۱۸ تا سه روز دیگر به میزبانی دوبی آغاز می شود اما فدراسیون به دلیل کمبود بودجه تیم ملی را اعزام نمی کند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایسنا، دومین مرحله از کاراته وان سال ۲۰۱۸ از ۲۸ بهمن ماه به میزبانی دوبی آغاز می شود و در حالیکه سایر کشورها برنامه ریزی های خوبی برای حضور ملی پوشان‌شان دارند اما فدراسیون کاراته با کمبود بودجه مواجه است و تیم ملی را اعزام نخواهد کرد. البته قرار است  برخی از ملی پوشان با هزینه شخصی خود در کاراته وان دوبی  شرکت کنند. حضور در این رقابت ها از این نظر دارای اهمیت است که کاراته کاها باید امتیازات لازم را کسب کنند و بتوانند جز ۵۰ نفر برتر رنکینگ خود قرار گیرند تا بتواند از کاراته وان ترکیه که امتیازات رنکینگ صفر می شود در رقابت های کاراته وان بتوانند امتیازات لازم برای کسب سهمیه المپیک را کسب کنند.
 
در بخش زنان حضور در کاراته وان ها بیشتر احساس می شود تا تعداد بیشتری از ملی پوشان بتوانند جزو ۵۰ نفر برتر رنکینگ خود قرار گیرند.
 
البته فدراسیون کاراته در تلاش است تا شرایط حضور ملی پوشان در کاراته وان هلند را فراهم کند.
 
به گزارش ایسنا، تیم ملی کومیته  مردان ایران در نخستین کاراته وان سال ۲۰۱۸ که به میزبانی پاریس برگزار شد توانست با دو مدال طلا و سه برنز عنوان قهرمانی را کسب کند و در بخش زنان نیز طراوت خاکسار مدال برنز را کسب کرد و در مجموع بر سکوی سوم ایستاد.
   1396/11/25 21:06

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار