مربی کرمانی باز هم سرمربی تیم هاى ملى کاتای ایران شد
مربی کرمانی باز هم سرمربی تیم هاى ملى کاتای ایران شد
محسن رشیدى نژاد، مربی پیشکسوت کرمانی و رییس کمیته فنی هیئت کاراته استان بار دیگر به سرمربیگرى تیم هاى ملى کاتاى مردان ایران (در همه رده هاى سنى) انتخاب شد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" احمد امیری، رییس هیئت کاراته استان کرمان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، با اشاره به اینکه فدراسيون كاراته، سرمربیان تیم‌های ملی کاتا در دو بخش بانوان و آقایان را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا معرفی کرده است، گفت: بر این اساس، فرخناز ارباب به عنوان سرمربی تیم ملی کاتا نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان بانوان و محسن رشیدی نژاد، رییس کمیته فنی هیئت کاراته استان کرمان به عنوان سرمربی تیم‌های کاتا نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان مردان انتخاب شدند که تا رقابت‌های قهرمانی آسیا هدایت این تیم‌ها را برعهده خواهند داشت.
 
وی افزود: پیکار‌های کاراته قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان، جوانان و امید اردیبهشت ماه در ژاپن و رقابت‌های آسیایی بزرگسالان تیر ماه در اردن برگزار می‌شود.
 
یادآور می‌شود: محسن رشیدی نژاد از مربیان با سابقه کاراته ایران و استان کرمان است و در کارنامه ورزشی اش، مربیگری تیم‌های ملی کومیته رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان ۱۰ سال به تناوب (بین سال‌های ۷۲ تا ۸۸) و نیز ۳ سال سرمربی تیم ملی کاتا بزرگسالان از سال ۸۲ الی ۸۴ دیده می‌شود.
وی همچنین از سال ۱۳۶۶ تا ۱۳۷۰ عضو تیم ملی کومیته بوده و سال ۱۳۶۸ به عنوان کاپیتان، تیم ملی اعزامی به رقابت‌های قهرمانی آسیا ـ. اقیانوسیه در استرالیا را همراهی کرده است.
 
رشیدی نژاد که رییس کمیته فنی هیئت کاراته استان کرمان نیز هست، در دور قبلى اردوهاى تیم ملى نیز برای اعزام به رقابت‌های آسیایی و لیگ جهانی کاراته هدایت تیم‌های ملی کاتای ایران را عهده دار بود که به دلیل عملکرد و نتایج چشمگیر مجدداً به این سمت منصوب شد.
   1396/12/15 12:19

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار