چه کسی نمایندگان سبکها و استانها را تعیین می‌کند؟
منتخبین فرجی را نمایندگان جامعه‌ی کاراته نخوانید!

چه کسی نمایندگان سبکها و استانها را تعیین می‌کند؟

منتخبینِ فرجی را نمایندگانِ جامعه‌ی کاراته نخوانید!

فدراسیون کاراته می‌گوید در جلسه‌ای با حضورِ نمایندگانِ هیئت‌های استانی و سبکها، نحوه‌ی صدورِ احکام را ساماندهی کرده است. این در حالیست که رؤسایِ سبکها و هیئت‌های استانی، از زمان و شیوه‌ی تعیینِ نمایندگانِ خود، کاملا بی‌اطلاع‌اند!
 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته؛ در شرایطی که اصلی‌ترین معیار برای تعیینِ نماینده در هر جمعیت و تشکیلاتی، مراجعه به آرای عناصرِ تشکیل‌دهنده‌ی آن جمعیت است، فدراسیون کاراته بی‌توجه به خواست و اراده‌ی هیئت‌های استانی و رؤسای سبکها، برای آنها نماینده تعیین می‌کند!
 


این درست مثلِ آن است که در یک کشور، بالاترین مقامِ حکومت (مثلا پادشاه، ملکه یا رییس جمهور) خود رأساً و بدونِ مراجعه به آرای عمومی، نمایندگانِ مجلس شورای ملی را تعیین کرده و از آنها بخواهد به نمایندگی از مردم و برای ملت، قانونگذاری کنند! یقینا این سیستمِ قانونگذاری و مقرراتِ شکل گرفته در آن، برای افرادِ جامعه‌ی مزبور، فاقدِ وجاهت، مقبولیت و اعتبار است.
 
پیش‌تر به نظر می‌رسید محمدصادق فرجی رییس فدراسیون کاراته، بیش از اینها با اصولِ مردم‌سالاری و ساز و کارِ تعیینِ نماینده آشنا باشد!
 
فدراسیون باید توضیح دهد که اگر نفراتِ یادشده، نمایندگانِ سبکها و هیئت‌های استانی هستند، این نمایندگان کِی و کجا و در کدامین جلسه‌ی رأی‌گیری، از سوی هیئت‌ها و سبکها تعیین شده‌اند و اگر اینچنین نیست و افرادِ مذکور، منتخبِ شخصِ فرجی هستند، پس چرا نامِ "نمایندگانِ سبکها و هیئت‌های استانی" بر آنها نهاده‌اند؟!
 
نویسنده: محمد قدیمی


 
   1396/12/21 11:08

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار