با تاسیس کانون پیشکسوتان و قهرمانان کاراته کشور چتر حمایتی از کاراته‌کاران ایجاد خواهد شد/ شهرستان جویبار ایستگاه بعدی این کانون است
با تاسیس کانون پیشکسوتان و قهرمانان کاراته کشور چتر حمایتی از کاراته‌کاران ایجاد خواهد شد/ شهرستان جویبار ایستگاه بعدی این کانون است
رضایی دونچالی با بیان اینکه شهرستان جویبار ایستگاه بعدی کانون پیشکسوتان و قهرمانان کاراته کشور است، تاسیس این کانون را چتر حمایتی از کاراته‌کاران دانست.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری برنا از جویبار؛ دکتر بهروز رضایی دونچالی، مشاور اقتصادی فدراسیون کاراته و موسس کانون پیشکسوتان و قهرمانان کاراته کشور که در نشست خبری با اصحاب رسانه صحبت می‌کرد،  بیان داشت: این کانون از دو ماه پیش با همکاری بانکداری اجتماعی بانک رسالت و فدراسیون کاراته و با هدف ایجاد چتر حمایتی برای فعالین ورزش کاراته شکل گرفته است.
 
وی در تشریح اهداف این کانون گفت: در سالیان گذشته و تا هم اکنون شاهد این بوده‌ایم که بسیاری از استعدادهای ورزش کاراته به علت عدم توان مالی از شکوفایی و پیشرفت بازماندند. این کانون تلاش خواهد کرد با ایجاد بستری مناسب، بعد مالی و معنوی حمایت از کاراته‌کاران و پیشکسوتان و همچنین تمامی فعالین این عرصه ورزشی را فراهم کرده و در این راستا با تمرکز بر اقتصاد ورزش، در جهت دستیابی به اهدافی چون توسعه ورزش کاراته، شناسایی استعدادهای این ورزش در بخش‌های ورزش بانوان، آقایان و حتی مربیان، ایجاد فرهنگ اتحاد و همبستگی ملی، ترغیب و تشویق برای ایجاد خدمات به فعالین ورزش کاراته، برگزاری مراسم‌های تجلیل و یادواره‌ها، کارگاه‌ها و دوره‌های مهارتی مربیان و همچنین همایش‌های مختلف برای بررسی چالش‌ها و موانع را در دستور کار قرار خواهد داد.
 
دکتر بهروز رضایی دونچالی در ادامه این نشست خبری گفت: از دو ماه پیش که این کانون آغاز به کار کرده بیش از ۱۰۰ نفر به عضویت آن در آمدند و این روند با شتاب قابل قبولی ادامه دارد.
 
وی تصریح کرد: تمامی فعالین حوزه ورزش کاراته و همچنین حامیان این ورزش می‌توانند با افتتاح حساب در بانکداری اجتماعی بانک رسالت و پرداخت حق عضویت، که مبلغ ناچیزی می‌باشد، عضو این کانون بزرگ کشوری شده و با دریافت کارت اعتباری مخصوص بانکداری اجتماعی بانک رسالت از مزایای عضویت در کانون پیشکسوتان و قهرمانان کاراته کشور بهره‌مند شوند.
 
موسس کانون پیشکسوتان و قهرمانان کاراته کشور از جمله مزایای این کانون برای کاراته‌کاران را پرداخت بخشی از هزینه‌های انجام مسابقات مانند هزینه سفر، هزینه سالن برگزاری مسابقه، تهیه محل اقامت ورزشکاران در اردوها، خرید جوایز و ... عنوان کرد و گفت: ما قادر خواهیم بود بخشی از کمک هزینه خرید جهیزیه کاراته‌کاهای دختر عضو این کانون و موارد مشابه دیگر مانند درمان و ... را نیز فراهم نماییم.
 
مشاور اقتصادی فدراسیون کاراته در ادامه افزود: کانون پیشکسوتان و قهرمانان کاراته کشور این حق را برای خود متصور می‌شود که هر کجا حقوق قانونی اعضای کانون نقض شود هم از طریق قانونی و هم از طریق گفتمان، موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری نماید.
 
وی در پایان با اشاره به گسترش این کانون در سطح کشور گفت: شهرستان جویبار نیز به عنوان هدف بعدی ما در دستور کار قرار گرفته و در جلساتی که با متولیان حوزه ورزش کاراته این شهرستان برگزار خواهیم کرد این امکان را فراهم خواهیم نمود تا کاراته‌کاهای جویباری نیز با عضویت در این کانون از مزایای آن استفاده کرده و شاهد پیشرفت ورزش کاراته در شهرستان جویبار نیز باشیم.
   1396/12/24 22:16

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار