هروی: برای نتیجه گرفتن در بازیهای آسیایی برنامه داریم
هروی: برای نتیجه گرفتن در بازیهای آسیایی برنامه داریم
سرمربی تیم ملی کاراته مردان گفت: همه مسابقات پیش رو در تقویم فدراسیون، برای تیم ملی کاراته مهم است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" شهرام هروی در گفت و گو با ایسنا، در مورد برنامه‌های فعلی تیم ملی کاراته توضیح داد: اولین مرحله اردوهای تیم ملی یکشنبه 26 فروردین ماه به پایان می‌رسد و خوشبختانه تا به امروز هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. کاراته همیشه برای کاروان ایران مدال آور بوده است و امسال هم برنامه‌های خوبی را تدوین کرده‌ایم تا در بازی‌های آسیایی که هدف بزرگی است، نتیجه خوبی را کسب کنیم.
 
سرمربی تیم ملی کاراته مردان، در مورد تقویم پر فشار کاراته ایران برای سال 1397 تصریح کرد: مسابقاتی چون قهرمانی جهان، قهرمانی آسیا و مسابقات کاراته وان را در کنار بازی‌های آسیای پیش رو داریم که تک تک این مسابقات برای تیم ملی مهم است.
 
هروی در پاسخ به این سوال که آیا کادرفنی برای هر کدام از مسابقات پیش روی تیم ملی برنامه یا اردوهای مجزایی را مد نظر دارد؟ تصریح کرد: همه اردوها به صورت پیوسته پیگیری خواهند شد و همه برنامه‌های تیم مثل حلقه به یک دیگر متصل هستند.
 
او همچنین در مورد شرایط فعلی تیم ملی و ملی‌پوشان نیز اظهار کرد: خوشبختانه کاراته‌کاهای خوبی را در ترکیب تیم ملی داریم و همه آن‌ها شرایط خوبی دارند. با توجه به تمریناتی که داشته‌ایم شرایط کلی تیم ملی قابل قبول است و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی را در مسابقات پیش رو کسب کنیم.
 
هروی در مورد زمان شروع دور جدید اردوهای تیم ملی کاراته گفت: از اول اردیبهشت دور جدید اردوهای تیم ملی آغاز میشود.
   1397/1/26 12:36

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار