اتفاقی عجیب و نو در فدراسیون کاراته

برگزاری انتخابی تیم‌های ملی رده‌های پایه بدون حضور بهنام فر!


اتفاقی عجیب و نو در فدراسیون کاراته

برگزاری انتخابی تیم‌های ملی رده‌های پایه بدون حضور بهنام فر!

رقابت‌های انتخابی تیم ملی نوجوانان، جوانان و امید در حالی از صبح امروز آغاز شده است که کادرفنی تیم‌های ملی دختران و پسران در سالن مسابقات حضور ندارند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از  خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رقابت‌های انتخابی تیم ملی نوجوانان، جوانان و امید دختران و پسران از صبح امروز پنجشنبه 18 بهمن ماه در سالن شهید افراسیابی و در سالن تختی تهران در حال برگزاری است.

این رقابت‌ها در حالی زیرنظر برخی از مربیان همیشه منتقد و سرپرست فدراسیون و نایب رئیس بانوان پیگیری می‌شود که هنوز خبری از کادر فنی تیم ملی نوجوانان و جوانان و امید در سالن‌های برگزاری مسابقات نیست!

به عنوان مثال مهران بهنام فر یکی از مربیان پر افتخار کاراته ایران که با تیم ملی نوجوانان و جوانان  طی 2 ساله گذشته 2 بار در مسابقات قهرمانی آسیا در کشورهای قزاقستان و ژاپن با نوجوانان و جوانان کاراته ایران عنوان قهرمانی را کسب کرده بود و یک بار هم در مسابقات جهانی جوانان اسپانیا و مسابقات کسب سهمیه المپیک در کرواسی عنوان قهرمانی را کسب کرد. مهران بهنام فر با دو کاراته کا در المپیک آرژانتین موفق به کسب یک مدال طلا شد. در بخش دختران نیز سمانه خوش قدم نتایج بسیار خوبی را با دختران در مسابقات المپیک آرژانتین کسب کرد و موفق به کسب سه مدال برنز شد.

متاسفانه رقابت‌های انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان با نتایج بسیار خوبی که مربیان این تیم‌ها کسب کردند، حالا بدون حضور آنها مسابقاتی انتخابی در تهران در حال برگزاری است، سوال اصلی این است که چطور ممکن است که 2 مرحله مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در غیاب کادرفنی موفق تیم‌های ملی برگزار شود! آیا کادر فنی قرار نیست انتخاب شود؟ آیا به همین راحتی مسئولان فعلی فدراسیون می‌خواهند نتایج درخشان مهران بهنام فر را نادیده بگیرند؟

در هر صورت این مربیان در دوران حضور خود در راس تیم‌های ملی نتایج خوبی را کسب کردند و گویا قرارداد همکاری آنها با فدراسیون تا پایان مسابقات کسب سهمیه المپیک بوده است، اما این دلیل نمی‌شود که فدراسیون به راحتی از روی نام این مربیان عبور کند.

انتهای پیام/ 
   1397/11/18 20:16

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار