نفیسه گلشنی پیروز انتخابی دانشجویان در آستانه حذف


نفیسه گلشنی پیروز انتخابی دانشجویان در آستانه حذف

پس از برگزاری رقابت های پر حرف و حدیث دانشجویان دختر اکنون شائبه ای حذف نفر نخست وزن ۶۸_ کیلوگرم بانوان مطرح است.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" رقابت های دانشجویان بانوان که از ابتدا با حواشی متعددی همچون عدم فراخوان، برگزاری انتخابی پشت درهای بسته، عدم اعلام نتایج، فیکس شدن نفراتی که که اصلا در انتخابی حضور نداشتند یا با تغییر وزن آن هم دقایقی پیش از انتخابی آخر همراه بود، باز هم با حواشی جدید روبرو شد.

 در تازه ترین حاشیه ایجاد شده اکنون شنیده می شود به ناگاه و بدون هیچ توضیحی نفیسه گلشنی که در پیکارهای المپیاد دانشجویان و همچنین رقابتهای ۲۵ بهمن فرد برتر انتخابی بود به اردو دعوت  نشده و نفر دیگری جایگزین وی شده که اصلا در دو انتخابی اخیر حضور نداشته است!

گرچه هنوز مشخص نیست مسئولیت تیم ملی دانشجویان بر عهده کدام ارگان است و یا کادر فنی توسط چه کسی انتخاب شده است اما با توجه به آنکه گفته می شود اشرف امینی نایب رئیس اسبق بانوان فدراسیون کاراته مسئولیت  انجمن کاراته بانوان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به عهده دارد و از طرفی مطابق اعلام فدراسیون کاراته با برگزاری رقابت های انتخابی روز ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه از نفرات برتر با عنوان نفرات باقیمانده در تیم کاراته بانوان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یاد شد بنابراین اکنون توضیحات امینی است که می تواند به ابهامات مطرح شده پایان دهد.

یقینا اشرف امینی که در مصاحبه چندی پیش خود با رسانه عنوان نمود در زمان مسئولیتش در فدراسیون حتی اگر مشکل کوچکی رخ می داد با دقت بررسی می نمود تا حق کاراته کاها که زندگی خود را برای دنیای قهرمانی گذاشتند از بین نرود و از جامعه کاراته نیز خواسته بود اگر احساس می کنند در بخشی مشکلاتی وجود دارد در پی عدالت باشند و پیگیری نمایند اکنون نیز اجازه نخواهد تا این ابهامات ایجاد شده باعث شود حق نفیسه گلشنی پایمال شود.

اکنون مسئول انجمن کاراته بانوان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین کادر فنی که بر اساس شنیده مسئولیت آن از سوی امینی به لیلا بهرامی سپرده شده است می توانند با اعلام رسمی و شفاف اسامی نفرات تیم ملی دانشجویان و روند انتخاب نفرات فوق اجازه ندهند شائبه های مطرح شده به ابهامات سوال برانگیز رقابت های دانشجویان دامن زند!

مطابق اعلام فدراسیون کاراته نفرات ذیل در پایان انتخابی ۲۵ و ۲۶ بهمن به اردوی تیم دانشجویان راه یافتند

وزن ۵۰_ كيلوگرم: ۱. فائزه چيذري از دانشگاه خوارزمي ۲. عطيه غلامي از دانشگاه مازندران ۳. مريم جهان باني از دانشگاه اراك

وزن ۵۵_ كيلوگرم: ۱. نرگس چراغي از دانشگاه فردوسي مشهد ۲. شيرين موسي وند از دانشگاه گيلان ۳. فاطمه چوپاني از دانشگاه غيرانتفاعي طوس

وزن ۶۱_ كيلوگرم: ۱. شقايق واحدي از دانشگاه الزهرا ۲. هدي داربوي دانشگاه صنعتي شاهرود ۳. دنيا برخورداري از دانشگاه رازي كرمانشاه

وزن ۶۸_ كيلوگرم: ۱. نفيسه گلشني از دانشگاه تهران ۲. زهرا پروانه از دانشگاه گيلان

وزن ۶۸+ كيلوگرم: ۱. محدثه آقايي از دانشگاه اراك ۲. شادي شريعتي از دانشگاه كردستان ۳. زينب عزيزي از دانشگاه گيلان

نگارنده: لاله خالق
سردبیر پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته


 
   1397/12/23 00:17

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار