پیام تبریک عطایی به مناسبت انتخاب رئیس و دبیر فدراسیون کاراته


پیام تبریک عطایی به مناسبت انتخاب رئیس و دبیر فدراسیون کاراته

رئیس کاراته پایتخت در پیامی انتخاب رئیس و دبیر فدراسیون کاراته را تبریک گفت.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"، متن پیام عطایی رئیس هیات کاراته استان تهران که یک نسخه از آن را به این پایگاه خبری ارسال نمود، به شرح زیر است:

جناب آقای سید حسن طباطبایی
ریاست محترم فدراسیون کاراته

با سلام،

انتخاب شایسته حضرتعالی به عنوان ریاست فدراسیون کاراته که مبین مقبولیت و توانایی جنابعالی در مسئولیت مهم خدمت به ورزش کشور می باشد را صمیمانه تبریک عرض کرده و از درگاه پروردگار متعال بهروزی و توفیق برای جنابعالی آرزومندیم.

امید است با اتکا به درگاه خداوند متعال در کلیه مراحل زندگی به ویژه پیشبرد و گسترش کاراته کشور در ابعاد همگانی و قهرمانی موفق و موید باشید.

عطایی در پیامی انتخاب محسن آشوری به دبیری فدراسیون کاراته را نیز تبریک گفت.

متن پیام تبریک رئیس کاراته تهران به محسن آشوری


برادربزرگوار
جناب آقای محسن آشوری

با سلام و احترام

ضمن عرض تبریک به منظور انتخاب مجدد و شایسته جنابعالی در سمت دبیری فدراسیون کاراته، امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و سربلند باشید.

اکنون که به تعهد و سوابق ارزشمند، جنابعالی بار دیگر بعنوان دبیر فدراسیون کاراته منصوب شدید؛ این امیدواری وجودارد با همت شما و جلب مشارکت کلیه اعضای خانواده بزرگ کاراته، گامهای بلندی در راستای سربلندی مجدد این رشته پر افتخار برداشته شود.

از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت روزافزون جنابعالی و کاراته کشور در عرصه‌های مختلف را در ظل‌ عنایت‌ و توجهات‌ حضرت‌ ولی عصر (عج) مسئلت دارم.


 
   1397/12/23 22:52

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار