بهنام فر: لیگ کرواسی آخرین فرصت کسب سهمیه المپیک است

بهنام فر: لیگ کرواسی آخرین فرصت کسب سهمیه المپیک است
سرمربی تیم ملی رده پایه کاراته گفت: هدفمان حضور در المپیک است و لیگ جهانی کرواسی آخرین شانس ما برای رسیدن به این هدف محسوب می‌شود.

 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" مهران بهنام فر سرمربی تیم ملی رده پایه کاراته در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: هدفمان حضور در المپیک است و لیگ جهانی کرواسی آخرین شانس ما برای رسیدن به این هدف محسوب می‌شود. این در حالی است که تیم ملی کاراته مسابقات آسیایی و لیگ جهانی بلغارستان را پشت سر گذاشته و فرصت کسب سهمیه را از دست داد و امیدوارم بتوانیم در کرواسی سهمیه المپیک جوانان بوینس آیرس را بدست آوریم.
 
او ادامه داد:ورزشکارانی که در لیگ جهانی کرواسی به فینال راه پیدا کنند‌ می توانند سهمیه المپیک جوانان را بدست آورند. البته سهمیه المپیک به قهرمان‌های هر قاره نیز داده می شود و ما تمام تلاش مان را می‌کنیم که در این رقابت‌ها شانس حضور در المپیک را کسب کنیم.
 
بهنام فر افزود: تیم با ۳ ورزشکار ابتدای تیرماه راهی لیگ جهانی کرواسی می‌شود. علیرضا فرجی در وزن ۶۱ کیلوگرم، ابوالفضل میرزایی در وزن ۶۸ کیلوگرم و نوید محمدی در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم ملی پوشان کشورمان هستند که امیدوارم با رسیدن به مرحله فینال سهمیه المپیک را کسب کنند.
   1397/3/21 13:03

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار