نقش پررنگ بازیکنان بومی در قهرمانی تیم کاراته «مرداس قم»


نقش پررنگ بازیکنان بومی در قهرمانی تیم کاراته «مرداس قم»

سرمربی تیم کاراته مرداس قم بر نقش پررنگ بازیکنان بومی در قهرمانی این تیم در لیگ کاراته بانوان کشور تأکید کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ راضیه جلیل پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم کاراته مرداس قم توانست در اولین حضور خود در عرصه تیمداری در کاراته، قهرمان سوپر لیگ کاراته بانوان کشور شود و این موفقیت با اقتدار و با پیروزی در همه مسابقات به دست آمد.

وی افزود: موفقیت ما در سوپر لیگ کاراته حاصل برنامه بلند مدت ما از شهریور ۹۷، حمایت حامیان مالی ما و نیز هیئت کاراته استان قم و اداره ورزش و جوانان بود. خوشحالم که چند بازیکن بومی از کاراته قم به ما پیوستند و به ما کمک زیادی کردند.

سرمربی تیم کاراته مرداس قم گفت: گرچه اغلب بازیکنان تیم مرداس را نفرات غیربومی تشکیل می‌دادند اما حضور مرداس با نام قم در سوپر لیگ به کاراته قم اعتبار می‌بخشد و همچنین با توجه به اینکه چند مرحله اردو در قم برگزار کرده‌ایم تلاش شد تا به مربیان کاراته قم نیز کمک فنی شود.

جلیل پور بیان داشت: مائده خدری، فاطمه رودگر، زهرا سلطانی و معصومه فرجی اعضای بومی تیم ما بودند که زهرا سلطانی هم در کار فنی کمک مربی ما بود و هم به عنوان بازیکن فعالیت داشت و معصومه فرجی یکی از بهترین‌های ما بود که در مسابقات کاتا حتی یک باخت هم نداشت.

وی عنوان کرد: مائده خدری هم یک بازیکن جوان است و نمی‌دانم چرا این قدر دیر به ما ملحق شد. او بسیار خوش تکنیک است و می‌تواند آینده برجسته و روشنی داشته باشد و عملکرد فاطمه رودگر نیز قابل توجه بود. این می‌تواند سرآغاز روزهای تازه‌ای برای کاراته بانوان قم باشد و امیدوارم همکاری من با کاراته قم ادامه پیدا کند.


 
   1398/2/21 14:33

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار