درخشش کاراته کاهای کرمانی در لیگ سری آ ترکیه


درخشش کاراته کاهای کرمانی در لیگ سری آ ترکیه

در پایان روز نخست لیگ سری آ ترکیه، مهدی قراری زاده فینالیست شد و کاتای تیمی بانوان به دیدار رده بندی راه یافت.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان،دومین مرحله لیگ سری آ کاراته با حضور هزار و ۸۱۳ کاراته کا از ۱۰۲ کشور جهان در شهر استانبول ترکیه در حال برگزاریست.

تیم کاتای دختران کرمان با ترکیب ساحل صادقی، زهراسادات حسینی نسب، مینا مظفری نژاد و تیم کاتا پسران کرمان متشکل از حمیدرضاپوراعماء، عباس حیاتی فر، علیرضا ابوالحسنی به همراه مهدی قراری زاده، قهرمان پر افتخار کومیته لیگ جهانی، در قالب تیم ملی کاراته کشور در این رقابت ها حضور دارند.

در نخستین روز این رقابت ها، مهدی قراری زاده در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم فینالیست شد و کاتای تیمی بانوان کرمان با ترکیب مظفری نژاد، حسینی نصب و صادقی به دیدار رده بندی راه یافتند.

بر این اساس، در وزن ۸۴- کیلوگرم، مهدی قراری زاده ۴ بر ۳ میشل دورهام از استرالیا را مغلوب کرد، در ادامه یک بر صفر بر دانیل دیانتته از بلژیک غلبه کرد و در بازی سوم ۲ بر صفر مارسل بائن از آلمان را شکست داد.

وی در بازی چهارم ۲ بر یک از سد صمد گوک از ترکیه گذشت. سپس ۵ بر صفر ایوان وسیچ از کرواسی را برد و در ادامه ۳ بر ۲ آلوین کارال از کوزوو را شکست داد.

قراری زاده در نیمه نهایی پس از تساوی صفر بر صفر مقابل آنتون ایساکائو از بلاروس در هانتی برنده میدان شد و به فینال راه یافت.

رقابت‌های فینال روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

دیگر کاراته کاهای کرمانی در قالب تیم کاتای بانوان با ترکیب مظفری نژاد، حسینی نصب و صادقی امتیازات ۲۳.۸ و ۲۳.۲۸ را در دور‌های اول و دوم کسب کرد و به عنوان تیم سوم به دیدار رده بندی رفت.
این تیم روز یکشنبه برای کسب مدال برنز با تیم پرو دیدار می‌کند.

 
   1398/2/28 23:54

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار