چرا ملی‌پوشان کاراته در فینال کاراته وان چین هیچ امتیازی کسب نکردند؟


چرا ملی‌پوشان کاراته در فینال کاراته وان چین هیچ امتیازی کسب نکردند؟

۴ فینالیست کاراته ایران در رقابت‌های کاراته وان چین موفق به کسب امتیاز نشدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی کاراته ایران در چهارمین مرحله لیگ برتر کاراته وان که در چین برگزار شد، ۴ فینالیست داشت، اما هیچ از یک ملی‌پوشان در مبارزات نهایی موفق به کسب امتیاز نشدند.

سید علی کریمی، بهمن عسگری، صالح اباذری و سجاد گنج‌زاده فینالیست‌های کاراته ایران در رقابت‌های چین بودند که هیچ یک از آنها امتیازی در بازی حساس فینال کسب نکردند و حتی مبارزه گنج‌زاده و اباذری هم صفر بر صفر شد و در نهایت سجاد در هانتی به پیروزی رسید.

سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته در گفت‌وگو با خبرنگار میزان، در خصوص عدم امتیازگیری ملی‌پوشان کاراته در رقابت‌های فینال، اظهار داشت: کاراته‌کا‌های اوزان مختلف بازی‌های زیادی مقابل هم انجام می‌دهند و شناخت کاملی از سبک مبارزه یکدیگر دارند و این موضوع کسب امتیاز در مبارزات حساس و نزدیک را سخت می‌کند.

وی افزود: در مصاحبه‌هایم گفتم که از عملکرد ملی‌پوشان تا پیش مبارزات رده‌بندی و فینال بسیار راضی بودم، اما در روز آخر تیمم توقعات را برآورده نکرد و با اینکه قهرمان شدیم، باید روی برخی نکات فنی بیشتر کار کنیم.

به گزارش میزان، تیم کومیته مردان ایران در رقابت‌های کاراته وان چین به مقام قهرمانی رسید.

انتهای پیام/


 
   1398/3/22 09:40

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار