سیرجان قهرمان رقابت هاى لیگ کومیته کاراته وان کرمان


سیرجان قهرمان رقابت هاى لیگ کومیته کاراته وان کرمان

دور پایانى رقابت هاى لیگ کومیته کاراته وان استان کرمان در بخش نونهالان و خردسالان با قهرمانی سیرجانی ها پایان یافت.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ احمد امیری، رئیس هیئت کاراته استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: دور پایانى رقابت هاى لیگ کومیته کاراته وان استان کرمان در بخش پسران و در رده های سنی نونهالان و خردسالان سرانجام با شناخت برترین ها خاتمه یافت.

وی افزود: در پایان نتایج زیر حاصل شد:

خردسالان

منفی ۲۰کیلو
مقام اول: امین صافی زاده باشگاه الماس کرمان
مقام دوم: سپهر اخلاقی باشگاه ستارگان جنوب جیرفت
مقام سوم: محمد حسام زنگی آبادی تخت جمشید کرمان وامیرمحمد موسی زاده پویا سیرجان

منفی ۲۵
مقام اول: متین زنگی شهداکرمان
مقام دوم: امیرحسین ایرانمنش تخت جمشید کرمان
مقام سوم: طا‌ها عدیم المثالی بعثت کرمان کوروش امینیان ملی پوشان کرمان

وزن منفی ۳۰
مقام اول: حسین عزیز پور مقدم تخت جمشید کرمان۵
مقام دوم: محمد مهدی ابراهیم پور کویر کرمان
مقام سوم: نیما قلی زاده پویا کرمان و محمد پارسا علیرضایی پویا سیرجان

منفی ۳۵
مقام اول: ابوالفضل لری گویینی پویا سیرجان
مقام دوم: محمد مهدی مریدی والعصرسیرجان
مقام سوم: محمدجواد خوارزمی پویا سیرجان وآرشام ابراهیمی الماس کرمان

منفی ۴۰
مقام اول: امیرعلی بادیه نشین تربیت رفسنجان
مقام دوم: امیرحسین رنجبر پویا سیرجان
مقام سوم: سبحان بوستان فاطمه الزهرا اختیار آباد کرمان وطیب کهنوجی تربیت رفسنجان

منفی ۴۵
مقام اول: امین کسری برآوردی شهدا کرمان
مقام دوم: ابوالفضل امیر مجاهدی پویا کرمان
مقام سوم: حسین مظفری والعصر سیرجان ومهدیار حقیقی بعثت کرمان

مثبت۴۵
مقام اول: علیرضا امینی نژاد ملی پوشان رفسنجان
مقام دوم: پدرام نگارستانیان ۹دی کرمان
مقام سوم: محمد حسام اخلاقی ستارگان جنوب جیرفت الماس کرمان

مجموع تیمی خردسالان
مقام اول: پویا سیرجان با ۱۱امتیاز
مقام دوم: شهدا کرمان با ۱۰امتیاز
مقام سوم: تخت جمشید کرمان با ۹امتیاز

نونهالان

منفی ۳۰
مقام اول: علیرضا شا محمدی شهدانجف شهر سیرجان
مقام دوم: محمدامین صادقی والعصرسیرجان
مقام سوم: امیر حسین طاهری ملی پوشان رفسنجان

منفی ۳۵
مقام اول: علی اصغر اسکندری جهان فولاد سیرجان
مقام دوم: عباس شجاع الدینی جهان فولاد سیرجان
مقام سوم: آریا عباس زاده الماس کرمان و محمد مهدی تمکین پویا کرمان

منفی ۴۰
مقام اول: علی اسماعیل زاده جهان فولاد سیرجان
مقام دوم: محمد حسنی تربیت رفسنجان
مقام سوم: سینا هاشمی الماس کرمان و ابوالفضل توکلی شهدا کرمان

منفی۴۵
مقام اول: امیر علی بافقی آکادمی کریم زاده رفسنجان
مقام دوم: محمد صالح پورعلی آبادی کمربندسیاه
مقام سوم: علی اصغرحیدری جهان فولاد سیرجان محمدمهدی رییسی الماس کرمان

منفی ۵۰
مقام اول: محمد عرفان عسکری پورشهداکرمان
مقام دوم: امیرعلی آموزگار جهان فولاد سیرجان
مقام سوم: محمد هادی اسدی الماس کرمان و متین امیری زاده ملی پوشان رفسنجان

منفی ۵۵

مقام اول: نیما عارفی الماس کرمان
مقام دوم: محمدمهدی جلالی تربیت رفسنجان
مقام سوم: محمد ابارقی ملی پوشان رفسنجان و محمد مهدی بیگ مرادی شهدا بافت

مثبت۵۵
مقام اول: مهدی امیری زاده ملی پوشان رفسنجان
مقام دوم: یاسین خواجویی والعصرسیرجان
مقام سوم: محمد امین پوریزدانپناه ۹دی کرمان ومهدی، ولی پور شهدا نجف شهر سیرجان

مجموع تیمی نونهالان:
مقام اول: جهان فولاد سیرجان با ۱۷امتیاز
مقام دوم: الماس کرمان با ۹ امتیاز
مقام سوم: ملی پوشان با۸ امتیاز

امیری تصریح کرد: رنگینک رقابت ها متعاقباً اعلام می شود.

انتهای پیام/


 
   1398/3/26 08:16

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار